Defterler

Çocuklar okul öncesi dönemden itibaren okula gidecekleri günü iple çekerler. Bu yüzden evde okul malzemelerini kullanmaktan çok hoşlanırlar. Ebeveynler çocuklarını okula hazırlayabilmek ve okula karşı sempati kazanmalarını sağlamak adına yazı yazma seti satın alınabilir.

Çocuklar ellerine bir defter ve kalem geçtiği anda bir şeyler çizmeyi ve karalamayı severler. Bu etkinlikler çocuklarınızın motor becerilerinin gelişimine katkı sağlar. Özellikle okul öncesi dönemde çocuk not defteri ile vakit geçirildiğinde okulda çizgi çalışmalarına yatkınlık daha fazla olur. Ayrıca okul öncesinde defterlere ilgi duyan çocuklar yazmayı daha erken dönemde öğrenebilir.

Çocuklarınızın hayal gücünü kullanarak birçok görseli çizebilmesini ve not tutmanın bilincine vararak düzenli bir insan olabilmesini satın aldığınız defterle sağlayabilirsiniz. Çocukların ilgisini çekecek birçok defter modelini bu kategoride bulabilirsiniz.

Defter Modelleri

Çocuklarınızın ellerinden düşürmeyeceği defter modelleri bu kategoride sizleri bekliyor. Çocuğunuzun gelişim seviyesine uygun şekilde çizgili tasarlanan defterler farklı yaprak sayılarında üretilmektedir. İlgi çekici kapak tasarımına sahip defterler çocuklarınızın çantalarından hiç ayırmadığı ürünler olacaktır.

Kadife kapak yapısına sahip defterler çocuklarınızın ilgisini çeker ve estetik dokusuyla çocuklarınızın not defterine ilgi duymasını sağlar. Çocuklar için defterler arasından hemen bir seçim yaparak sepetinize ekleyebilir ve sonra kapıda ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

En çok tercih edilen yazı yazma setleri arasında çıkartmalı not defterleri geliyor. Kalın kapaklı yapıya sahip defterler çizgisiz tasarıma sahiptir içinde çok sayıda çıkartma da bulunmaktadır.

Çocukların kendini ifade edebilmeyi öğrenebilmesi adına çocuk günlük çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kilitli tasarıma sahip kalın kapaklı günlükler çocukların özel eşyalara olan bilincini geliştirecek ve yaşadıklarını ifade edebilme yeteneğini de arttıracaktır.

Çocuk Defter Fiyatları

Çocuk defter fiyatları ürünün yaprak sayısı, kapak tasarımı, kapak yapısı, kalınlığı ve tasarımına göre değişmektedir. Defterlerin en önemli özelliklerinden biri çocukların okula karşı bir sempati beslemesine yardımcı olmasıdır.

Çocuklarınızın her yaşta kullanımına uygun çizgili, çizgisiz; kalın ve ince kapaklı defterler arasından bir seçim yapabilir ve çocuklarınızın defter kullanımına yönelik olumlu tutum geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Kilitli yapısıyla günlükler de çocuklarınıza mahremiyet bilinci kazandırabilir. Farklı defter modellerini hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR