4.499,90 TL KDV Dahil

Dekorasyon

Ebeveynler bebeklerinin güvende olması için evde dekorasyon ürünlerini özenle seçerler. Özellikle çocuk odaları çok titiz bir şekilde dekore edilir. Bu işlem sırasında güvenlik önlemleriyle birlikte esteti çocuk odası dekorasyon ürünleri de terci edilir.

Anne babaları bebeklerini büyütürken barınma, beslenme, bebek sağlığı ve bebek güvenliği konusunda çeşitli kaygılar endişelendirir. Bu yüzden bebek odasında yer alacak ürünler özenle seçilmelidir.

Bebeğinizin odasında en estetik tasarımı ortaya çıkarabilmek için müzik kutusundan gece lambasına, çerçevelerden harfleri tanıtan estetik görsellere kadar birçok ürünü kategorimizde bulabilirsiniz. Bebeğinizin severek vakit geçireceği ve gelişimini destekleyecek aksesuarların bulunacağı bir odayı geniş koleksiyonumuzda yer alan ürünlerle ortaya çıkarabilirsiniz.

Bebek Odası Dekorasyon Ürünleri

Bebek odası dekorasyon ürünleri için kategorimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Her tarza ve beğeniye hitap eden eğitici ürünleri sizler için bir araya getiriyoruz.

En çok ilgi çeken ürünler arasında çocuk müzik kutusu seçenekleri geliyor. Eğlenceli tasarımlara sahip müzik kutuları 1 yaşından itibaren kullanılabilecek ürünlerdir. Farklı figürlerin dans ettiği ve bebeğinizin olumlu tepkiler vereceği melodilerin bulunduğu müzik kutularını hemen satın alabilirsiniz.

Çocuk odası gece lambası çeşitleri de ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Gece lambaları bebeğinizi rahatsız etmeyecek ışığa sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Renk değiştiren ışığa sahip ilgi çekici karakterlerle detaylandırılan gece lambaları 3 tane kalem pille çalışmaktadır.

Bebek odası dekorasyon ürünleri sayfamızda aynı zamanda bebeğinizin unutulmaz ilklerini kayıt altına alabileceğiniz bebek kartlarını da barındırmaktadır. Bebeğinizin ilk gülüşünü, ilk dişi çıktığı anları kayıt altına almak ve ileride anı olarak saklamak istiyorsanız bebek kartlarını tercih edebilirsiniz. Bu kategoride birçok ürün çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Bebek odası dekorasyon kategorisi içinde yer alan dekoratif hayvan motiflerine sahip harfler öğretici nesnelerdir. Dolapların içlerine ya da üstlerine, mobilyalara, kapılara ve duvarlara asılabilecek dekoratif harfler hem bebeğinizin ilgisini çeker hem de harfleri tanımasına yardımcı olur.

Bebeğinin gelişimini takip etmek isteyen ebeveynler çocuk odası için boy ölçer de satın alabilirler. 130 cm uzunluğa kadar bebeğinizin boyunu ölçebileceğiniz boy ölçerleri de sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Bebek Odası Dekorasyon Ürünü Fiyatları

Bebek odası dekorasyon ürünü fiyatları ürünün türüne göre değişmektedir. Bebeklerin odalarına şıklık katacak ve bebeğinizin odasında eğitici parçalar bulmasını sağlayacak, gelişimini destekleyecek onlarca ürün çok uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Kategorimizde aradığınız ürünleri hızlı gönderim ve taksit seçenekleriyle size özel indirimlerle satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR