Berenguer Oyuncak

"Gülüşler tasarlıyoruz"

JC Toys Group, dünya çapında çok çeşitli koleksiyon oyuncak bebekleri, özel oyun öğeleri, oyun bebekleri ve aksesuarlarının tasarımcısı ve üreticisidir.

1993 yılında kurulan JC Toys, ürün yelpazesini birçok oyuncak bebek kategorisini içerecek şekilde büyütmeye devam eden bir aile işletmesidir. Her oyuncak bebek ve oyuncak bebek aksesuarı, son kullanıcısının %100 mutlu olmasını sağlamak için özenle tasarlanmıştır. Amaçları, tüm bebeklerini sevimli kılmak ve bir oyuncak bebek annesinden bebek koleksiyoncusuna kadar herkesin kalite ve üstün tasarımı ile mutlu olmasını sağlamaktır.

JC Toys Group, bebekleri ilk olarak 1980'lerin başında ABD pazarına tanıtıldı. Bu sırada şirket ve ürün popüler BERJUSA ® adıyla biliniyordu. Bu oyuncak bebekler, yenilikçi, canlı gibi olan özellikleri ve sevimli, nazik yüz heykelleri sayesinde oyuncak bebek pazarında büyük bir etkiye sahipti. Şu anda tanıtılan bebeklerin tanınmış markaları Minene ®, Tunene ® idi. Daha sonra 80'li yılların sonunda La Baby ® ve La Newborn ® gibi bebekler tanıtıldı, ve bugün dünyanın en harika oyuncak koleksiyonlarından biri olarak kabul edilmeye başladı.

Bugüne kadar tüm ürünlerin şekillendirilmesi, Salvador Berenguer'in sanatsal yönetmenliğinde yürütülüyor. Berenguer ailesinin ismi, 1940'lardan beri oyuncak bebek tasarımıyla anılıyor. 1944'te Salvador Berenguer'in babası Jose Berenguer, oyuncak bebek tasarlamak için ömür boyu sürecek bir tutku başlattı. 1950'lere gelindiğinde Berenguer'in bebekleri, kaliteli işçilik ve eşsiz güzellik konusunda sağlam bir itibar kazanmıştı. Bu dönemde en popüler Berenguer bebekleri Chelito ve Pepin bebekleriydi.

Babasıyla aynı doğal bebek tasarımı yeteneğine sahip olan Salvador Berenguer, bebek tasarlama aile geleneğini takip etti. 1967'de Salvador bebek tasarlamaya başladı ve bugün de olağanüstü bir yaratıcılık ve bitmeyen bir mükemmellik tutkusuyla tasarlamaya devam ediyor. JC Toys, güzel oyuncak bebekler üretmenin yanı sıra çevreye de önem veriyor. Şirket olarak, ürünlerindeki çevremizi korumaya yardımcı olmayan unsurları azaltmak, ortadan kaldırmak veya kısıtlamak için sürekli olarak yöntemler araştırıyor ve uyguluyorlar.

Oyuncak Güvenliği ve dünya çapındaki çocukların refahına %100 bağlı kalan JC Toys şirketi, ürettikleri bütün ürünlerin çocukların oynaması için güvenliği olmasına dikkat ediyor.

Tasarım: Tasarım sürecinde tüm küçük parçaların küçültülmesini veya ortadan kaldırılmasını ve tüm parçaların oyun süreci göz önünde bulundurularak tasarlanmasını sağlıyorlar Tasarım sürecinde güvenliği ön planda tutarak ürünlerin bitmiş halinin güvenliğini arttırıyorlar.

Malzemeler: JC Toys, oyuncaklarını üretirken yalnızca en iyi hammaddeleri kullanıyor. Bu malzemeler üretim sürecinden ve ilk dağıtım noktasına teslim edilmeden önce test ediliyor. Çoklu test prosedürü, teslimattan önce herhangi bir kalitesiz ürünü ortadan kaldırmalarına yardımcı oluyor.

Berenguer Şimdi Isabel Abbey’de!

Bu harika bebeklere şimdi Isabel Abbey’den ulaşabilirsiniz! 7’den 77’ye herkes bu bebeklerden çok etkileniyor. Birbirinden şirin yenidoğanlara çocuklar bayılıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR