1.599,90 TL KDV Dahil
1.799,90 TL KDV Dahil
5.299,90 TL KDV Dahil
4.799,90 TL KDV Dahil
4.799,90 TL KDV Dahil
999,90 TL KDV Dahil
1.199,90 TL KDV Dahil

Le Toy Van

Oyuncak endüstrisinde 150 yıldan fazla deneyime sahip olan ve çocukların hayal gücünden ilham alan Le Toy Van, yaratıcılık ve rol yapma yoluyla erken öğrenmeyi teşvik eden yenilikçi oyuncaklar tasarlama konusunda tutkulu ve gururlu!

Küçük Ama Yürekli Bir Aile Şirketi!

Çocukluk döneminin sonuna kadar eğlenilmesi gerektiğine inanıyorlar! Bu nedenle 1995 yılından beri Büyük Britanya'da Fransız dokunuşuyla tasarlanan yaratıcı ahşap oyuncaklar yapıyorlar. Sürdürülebilir dokunsal malzemelerden üretilen oyuncaklar, yaratıcı ve uzun ömürlü oyunu teşvik ediyor ve hızla ailenin en sevilenleri haline geliyor. Benzersiz bir tasarıma sahip, ödüllü, el yapımı oyuncaklar gelecek nesillerin oyunu için gerçek bir yatırımdır!

Le Toy Van eğlenceyi ciddiye alıyor ve bunu yaparken cidden eğleniyor!

Le Toy Van’da oyuncaklar, gelişen duyulara göre tasarlanmaktadır. Genç, büyüyen hayal güçleri için keşif katmanlarıyla doludur.

Sevgiyle Tasarlandı

Le Toy Van oyuncakları, son derece deneyimli yaratıcı bir ekip tarafından Birleşik Krallık'ta geliştirilmiştir. Tüm oyuncaklar, sıkı EN-71 ve ASTM güvenlik standartlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Şirket içi ve yerinde kalite ekibi, Le Toy Van'ın takdir edilen, tutarlı ve yüksek standartlı ürünler üretmesini sağlıyor.

Çocukların güvenliği her zaman bir numaralı öncelikleridir. Oyuncak güvenliği standartlarını titizlikle ve düzenli olarak test ediyor. Yalnızca güvenli, toksik olmayan boyalar kullanıyor ve her gün çocukların oyuncaklarla güvenle oynamasını sağlamak için tasarımdan üretime kadar çok çalışıyorlar.

Büyük, Küçük Tüm Çocuklar Tarafından Test Ediliyor

Le Toy Van'da eğlenceli olmayan hiçbir oyuncağın olmadığına inanılıyor. Bu nedenle, tasarım süreçlerinin tüm aşamalarına çocuklar ve kurum içindeki büyük çocuklar da dahil ediliyor. Küçük çocuklar bir oyuncaktan hoşlanmazsa, o oyuncak çizim masasına geri dönüyor!

Plastik? Hayır Teşekkürler

Le Toy Van plastiksiz bir oyun dünyası yaratmayı hedefliyor. Marka olarak gezegenimiz üzerindeki etkilerini olabildiğince azaltmanın yollarını bulmaya çalışıyorlar. Öncelikli olarak tek kullanımlık plastikten geri dönüştürülebilir karton kutulara doğru ilerliyorlar. Ürünleri için sürdürülebilir malzemeler tedarik ederek, genel merkezlerinde yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanıyorlar. Tüm oyuncakları için %100 plastik içermeyen ambalajlar üretmek için çalışıyorlar.

Çok az sayıda oyuncağı- örneğin ahşap arabaların tekerlekleri- tarihsel olarak çok az sayıda plastik parçaya sahipti, ancak bunlara yenilikçi, bitki bazlı, biyolojik olarak parçalanabilir alternatifler bulmak için çok çalışıyorlar, böylece tamamen doğal, plastik içermeyen ve gerçekten çevre dostu oyuncaklar yaratabiliyorlar!

Le Toy Van Şimdi Isabel Abbey’de!

Tasarım, kalite, güvenlik, oyun ve eğitim değerleri kapsamında 1995 yılından günümüze 65’in üzerinde ödüle sahip olan Le Toy Van ürünlerini Türkiye distribütörü olan Isabel Abbey’de bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR