Mıknatıslı Çocuk Oyuncakları


Okul öncesi dönemdeki çocuklar oldukça gelişmeye açık bir zihne sahiptir. Bu dönemde mıknatıslı oyunlar kullanarak çocukların gelişimini büyük oranda destekleyebilirsiniz.

Seviyelerine uygun olmayan oyuncaklar verilen çocuklar oynarken eğlenceli vakit geçirmeyebilir ve oyundaki beceri gerektiren davranışı gerçekleştiremeyebilir. Bu yüzden ürün açıklamalarındaki yaş uyarılarını dikkate almalısınız.

Mıknatıslı Okuma Setleri

Öğrenme ve kavrama açısından en çok verim alınacak dönemde mıknatıslı oyuncaklar büyük oranda tercih ediliyor. Özellikle mıknatıslı okuma setleri, okula hazırlık için oldukça büyük katkı sağlıyor. Erken öğrenenlerin alfabeyi keşfetmesi, sözcükleri tanıması ve harfler ve sesler arasında bağlantılar kurması için eğlenceli ve etkileşimli bir settir. Bu kategorideki koleksiyonumuz içinde hem eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz hem de çocuğunuzun gelişimini destekleyecek oyunlar bulabilirsiniz.

Mıknatıslı Oyuncak Modelleri

Tiger Tribe Mıknatıslı Oyun Setlerimiz çocukların keyif alarak oynadığı ürünlerin başında geliyor. Hayal güçlerini kullanarak nesneleri istedikleri yerlere yerleştirerek kendi dünyalarını oluşturuyorlar. Aynı zamanda çanta şeklindeki tasarımıyla gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Sizler de çocuklarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Çocuğunuzun hayal gücünü ve ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı oluyor.

Bu kategoride yer alan oyuncaklar farklı yaş aralıkları, gelişim özellikleri ve ilgilere hitap etmektedir. Çocuklarınız mıknatıslı oyunlarla uzun saatler boyunca sıkılmadan oynayabilir.

Mıknatıslı Dünya Haritası ve Mıknatıslı Güneş Sistemi Haritası gibi oyunlar okul çağındaki çocuklar için oldukça eğitici ve öğreticidir. Mıknatıslı Dünya Haritası’nda her mıknatıs, adı, başkenti ve dünyanın bu bölgesinin bir karakteristik özelliği ile dünyanın bir ülkesini veya bölgesini temsil eder. Gezegeni keşfetmenin eğlenceli ve eğitici bir yolu. Büyük manyetik harita dünyayı kıtaları ve okyanuslarıyla gösterir: Her bölge için kullanılan renk yerini bulmanıza yardımcı olur. Mıknatıslı Güneş Sistemi Haritası’nda yer alan eğitim afişi, gezegenlerin adı, çapı ve gezegenlerin güneşe olan uzaklığı hakkında bilgi verir. Etiket sayfası sayesinde haritadaki tüm gezegenleri tanıyabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR