2.499,90 TL KDV Dahil
1.999,90 TL KDV Dahil
1.099,90 TL KDV Dahil
5.499,90 TL KDV Dahil
999,90 TL KDV Dahil
1.999,90 TL KDV Dahil

Li'l Woodzeez Oyuncak Modelleri

Li’l Woodzeez, 120 yıllık bir aile şirketi olan Battat tarafından tasarlanmış ve üretilmiş olan bir Kanada markasıdır. Ödüllü tasarımları, yenilikçi ve çevreci yaklaşımlarıyla dünyanın önde gelen oyuncak firmalarından biridir.

3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan figür oyuncaklar, oyun setleri ve aksesuarlardan oluşan kocaman bir ürün yelpazesine sahiptir. Li'l Woodzeez bir sürü özenle tasarlanmış, yüksek kaliteli minik orman hayvanı figürleri, ağaç evler, dükkanlar, mağazalar, okullar, araçlar ve aksesuarları üretir.

Çocukları tasarladığı Honeysuckle Hollow ormanına, hayali bir oyun oynamaya davet eder. Honeysuckle Hollow ormanı, oyun oynarken çevreyle ve birbirleriyle ilgilendikleri tüm canlıların birlikte çalıştıkları bir dünyadır.

Li'l Woodzeez, çocuklara aile, toplum ve çevre bilincini aşılar. Li'l Woodzeez ile oynadığınızda, arkadaşlık, aile ve birliktelikle dolu bir dünya oluşturursunuz. Her hayvan ailesinin özel bir karakteri, gündelik yapılması gereken işleri ve yaşayacakları maceraları vardır. Yemek yaparlar, çamaşır yıkarlar, ütü yaparlar, alışverişe çıkarlar. Ayrıca çocukların okulları, etkinlikleri katılacak doğum günleri, ebeveynlerin ise çalışması gereken işleri vardır. Bazısı doktor, öğretmen bazısı da fırın ustası ve kuaförlük yapar. Kısacası her ailenin çok yoğun bir programı vardır.

Ormanın İçinde Macera Dolu Bir Yaşam!

Li’l Woodzeez oyuncaklarıyla çocuklar kendi köyünü kurabilir ve kendi maceralarını oluşturabilir. Yaratıcılık ve eğlencede sınırları zorlayabilirler. Kuzudan, fareye baykuştan tavşana o kadar çok çeşitli oyuncak hayvan figürü arasından en sevdiklerini seçebilir. Bu oyuncaklar uzun yıllar dayanabilecek kalitede üretilmiştir. Daha sonra kardeşlere, kuzenlere ya da bir sonraki nesillere aktarılabilir.

Li'l Woodzeez oyun setleri merak uyandırmak, yaratıcılığı arttırmak ve keşfetme duygusunu geliştirmek için tasarlanmıştır. Küçük aksesuarlardan, oyuncak setlerine sevimli ailelerden büyük evlere kadar o kadar çok modeli arasında kendi maceranızı yaratabilirsiniz.

Güvenli ve Kaliteli Oyuncaklar

Her sevimli karakter kadifemsi bir yüzeye sahiptir. Li’l Woodzeez oyuncakları 3 yaş ve üzeri çocuklara uygun olarak tasarlanmıştır. Dayanıklı ve kaliteli plastikten üretilmiş ve her detay özenle tasarlanmıştır. Li’l Woodzeez oyuncakları tüm uluslararası güvenlik standartlarına göre test edilmiştir. Tüm Li’l Woodzeez ürünlerini Türkiye distribütörü olan Isabel Abbey’de bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR