Boya Kalemleri

Bebeklik ve çocukluk döneminde boya kalemi çok eğlenceli etkinlikler arasında yer alır Çocuklar kalemlerle bulduğu alanları çizerek renkleri keşfeder. Bebekler ve çocuklar ellerinde boya kalemleriyle el becerilerini geliştirirken diğer taraftan da duyu gelişimini destekleyebilir.

Bebek boya kalemi çocukların farklı renkleri tanımasını ve keyifli vakit geçirirken hayal dünyasını geliştirmesini sağlar. Bu kategoride keçeli kalemler, pastel, sulu boyalar ve banyo boya kalemi gibi birçok ürünü bulabilirsiniz.

Çocuklarınızın ellerini kirletmeyecek, izi çıkmayacak ve cilde geçtiğinde kolayca çıkabilecek boya kalemlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Her yaşta çocuğun kullanımına uygun keçeli kalemleri bu kategorimizden sipariş edebilirsiniz. Satın aldığınız bebek için kalem çeşitleri çok kısa bir süre içinde adresinize ulaştırıyoruz.

Çocuk Boya Kalemi Modelleri

Çocuklarınızın yaratıcılığını geliştirecek çocuk boya kalemi modelleri geniş koleksiyonumuz içinde sizleri bekliyor. En ilgi çekici kalemlerden biri neon jel boya kalemleridir. Bu ürünler sayfada pürüzsüz bir şekilde kayabilir. Ayrıca yapısında zararlı madde yoktur. Kokusuz ve suda çözünen yapısı sayesinde kolayca temizlenebilir.

Çocuk boya kalemleri içinde keçeli kalemler de tercih edilebilir. Bu kalemlerin en belirgin özelliği kısa sürede kurumasıdır. Kokusuz ve suda çözünen yapısıyla kolay bir şekilde yıkanabilir.

Sulu boya etkinlikleri de çocukların ilgisini çekmektedir. Bu boyalar 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur. Yüksek pigmente sahip kaliteli sulu boyalar yumuşak yapıda üretilmektedir. Çocuklarınız setlerde yer alan sulu boya kalemleriyle yaratıcı etkinlikler ortaya çıkarabilir.

Bebek kuru boya kalemi de tercih edilen ürünler arasındadır. Kuru boyalar çocukların okul öncesi etkinliklerinde tek başına ve grup halinde oynayabileceği ürünlerdir.

Boya kalemi ürünlerimizde suda çözünme özelliği olan ürünler çocuğunuzun üzerine bulaşsa dahi leke bırakmaz. Silinebilir bebek boya kalemi çeşitleri kolayca çıkarılabilir.

Boya Kalemi Fiyatları

Boya kaleminin türüne, kalitesine ve teknik özelliklerine göre fiyatları da değişmektedir. Boya kalemi fiyatları konusunda kategorimizde detaylı araştırma yapabilirsiniz. Bebekler için boya kalemleri çocuklarınızın yaratıcılık becerilerini geliştirirken aynı zamanda motor becerilerinin de gelişmesine katkı sağlayacaktır.

Resim ve boyama yapmaktan çok hoşlanan çocuklar boya kalemleriyle oynarken el göz koordinasyonları gelişir. Çocuklar 2-3 yaşından sonra ince motor becerilerini kullanmaya başlar ve boyama etkinliklerini kolayca yapabilirler.

Çocuklar boya kalemleriyle yaptığı etkinliklerde nesneleri de tanıyabilir. Grup etkinlikleri çocukların sosyalleşmesini sağlar. Çocuklar için boya kalemi satın aldığınızda bebeğinizin kaliteli zaman geçirmesini sağlayabilir ve çok yönlü gelişimini destekleyecek etkinlikler yapmasına yardımcı olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR