Tiger Tribe Boyama, Oyuncak & Süsleme

Tiger Tribe her yaş grubundaki çocuklar için her yere kolayca taşıyabilecekleri aktiviteler ve oyuncaklar tasarlamaktadır. Avusturalyalı bir çiftin 2007 yılında evlerinin garajında başlattıkları bu hikayeyi, kurdukları harika tasarım ekibi ile kısa zamanda dünyanın önde gelen markaları haline getirmişlerdir. Vizyonları çocuklar için yaratıcı ve eğlenceli ürünler yaratmaktır. Tüm ürünleri günümüz teknoloji olanakları ile tasarlanmasına rağmen teknolojiye bağımlı olmadan çocuklara özgür eğlence fırsatı sunmaktadır. Tiger Tribe ürünleri taşınması kolay ambalajları sayesinde her yere rahatlıkla götürülebilecek ürünler sunar. Bu özelliği de özellikle ebeveynlere çok büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Böylelikle ebeveynler dışarıdayken bile çocuklarını meşgul edebilecek aktivitelere sahip olabilmektedir.

Tiger Tribe, tasarımdan ürün geliştirmeye kadar, tasarım ekibinin sanatsal yönlerinden yararlanır. Yetenekli tasarımcı ve illüstratör grubu, tüm tasarımları için aslında orijinal sanat eserleri yaratıyor ve her ürüne benzersiz Tiger Tribe görünümü kazandırıyor. Böylelikle yapılan her model sanki bir sanat şaheseri olarak çocuklara ulaşıyor.

Her Çocuk Bir Sanatçıdır!

Tiger Tribe'ın ünlü aktivite setleri içerisinde birden farklı tasarımla oyunlar bulunur. Sağlam, güzelce paketlenmiş ve özenle ambalajına yerleştirilmiş bu yaratıcılık setleri çocukların eğlenceli ve yaratıcı zaman geçirebilmesi için tasarlanmıştır. Çocuklara elektronik ortamdan uzak eğlenceli zaman geçirmeye teşvik eder.

Tiger Tribe'ın geniş ürün yelpazesine sahip her yaşa uygun boya kalemleri koleksiyonuyla silinebilir ve farklı yüzeylerde kullanılan rengarenk boya kalemleri ile çocuklar içindeki sanatçıyı keşfediyor.

Çocuklar için tasarladığı özel mıknatıslı setler bir sahne gibi açılan kutularıyla eğlenerek öğrenme becerilerini geliştirmek için özel olarak tasarlanmış ve en çok satan ürünleri arasına girmiştir.

Ulusal Parklar ve Yaban Hayatı Vakfı ile Daha İyi Bir Geleceğe!

50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Ulusal Parklar ve Yaban Hayatı Vakfı (FNPW) ile Tiger Tribe bir ortaklığa imza atmışlardır. Ortaklık sayesinde şimdi satın alınan her Tiger Tribe ürünü, yaban hayatı gönüllülerini desteklemekledir. Sizde her aldığınız Tiger Tribe ürünü ile Ulusal Parklar ve Yaban Hayatı Vakfını desteklemiş ve çocuklarımız için daha iyi bir gelecek yaratmamıza yardımcı olabilirsiniz.

İlk Koşul! Güvenlik ve Kalite

Tiger Tribe tüm ürünleri en sıkı güvenlik testlerine tabi tutulmakta ve tüm uluslararası güvenlik standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır. Tüm ürün ambalajlarında çocuklar için uygun olan yaşlar belirtilmiş ve kullanım açıklaması bulunur. Bu eşsiz yaratıcılık ve sanatsal Tiger Tribe ürünlerini Türkiye distribütörlüğünü yapan Isabel Abbey’de bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR