4.499,90 TL KDV Dahil
1.199,90 TL KDV Dahil
2.199,90 TL KDV Dahil

Oyuncak

Çocukların psikolojik, fiziksel ve psikomotor gelişimleri için oyuncak çok önemli bir yere sahiptir. Ebeveynler doğru oyuncakları seçerek bebeklik döneminden itibaren hayatı anlamlandırmalarını sağlayabilirler.

Oyuncak araba ve daha birçok oyuncak çeşidi çocukların eğlenceli vakit geçirmesini ve hayatı anlamlandırmasını sağlamaktadır. Çocukların özellikle bebeklik döneminden itibaren algıları çok açıktır. Günümüzde ebeveynlerin daha bilinçli hareket etmesi ve uyarıcıların çok fazla olması sebebiyle bebeklerin gelişimi çok daha hızlı olmaktadır.

Çocukların gelişimini desteklemek için 2 yaş oyuncak seçenekleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bebekler bir taraftan eğlenirken diğer taraftan da dünyayı tanımaya çalışır. Bebeklerin gelişimini destekleyecek şekilde tasarlanan oyuncak modelleri sayesinde bebeklerin gelişimini destekleyebilirsiniz.

Bebeğinizin Gelişimini Destekleyecek Oyuncak Modelleri

Bebeklerde oyuncak seçiminde seviyesine uygunluk ve ilgi çekicilik çok önemlidir. Bebeklerde en çok ilgi çeken oyuncaklar peluş ayı gibi ürünler oluyor. Çocuklar için sarı, beyaz, yeşil gibi farklı renk seçenekleriyle birçok oyuncağı firmamızdan satın alabilirsiniz.

Çocukların yemek yapabilecekleri oyuncak mutfak seti ile eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilir ve evdeki davranışlarınızı örnek alarak gelişimlerini desteklemesine yardımcı olabilirsiniz.

Hareketli çocuğu olan ebeveynler ise araba, bisiklet, akülü araba, oyuncak tamir seti gibi ürünleri tercih etmektedir.  Ayrıca küçük yaşlardan itibaren ana kucağına takılabilen oyuncakları sitemizde bulabilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlarıyla ilgi çekici ve bebeğinizin gelişimini destekleyecek oyuncak modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Çocuklar İçin Oyuncak Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Çocuklarınız için oyuncak seçerken öncelikle yaşına, ilgisine, becerilerine ve ilgi duydukları alanlara göre seçim yapmalısınız. Örneğin; doktor seti oyuncak olarak tercih edildiğinde çocuğunuzun direkt ilgi alanına yönelik olabilir.

Oyuncaklarda dayanıklılık ön planda olmalıdır. Darbelere ve dış etkilere karşı dayanıklı olan ve çocuğunuzun anlayabileceği kolay yapıdaki oyuncaklar tercih etmelisiniz. Satın alacağınız oyuncaklar çocuklarınızın gelişimine de katkı sağlamalıdır.

Bebekleriniz için seçeceğiniz oyuncaklarda ilgi göz önünde bulundurulurken cinsiyet ayrımı yapılması yanlış olacaktır. Seçtiğiniz oyuncaklar çok yönlü olarak tasarlanmalıdır. Bebeğinizin farklı kaslarını çalıştıran ve hayal gücüyle yaratıcılığını geliştiren oyuncaklara ağırlık vermeniz doğru olacaktır.

Oyuncaklar çocuklarınız kullandığı için zaman içinde kirlenecektir. Bu yüzden temizlenme ve onarım süreci pratik olmalıdır. Aynı zamanda oyuncakların malzemesi çocuğun sağlığını olumsuz etkilememelidir. Çocuklar seçtiğiniz oyuncak modellerini kolayca anlayabilmeli ve ürünler çocukların ilgisini çekebilmelidir. Ayrıca oyuncaklar çocukların bedensel özelliklerine uygun boyutlarda seçilmelidir. Çocuğun psikolojik ve fizyolojik sağlığını olumsuz etkilemeyecek oyuncaklar tercih edilmelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR