Scooter Modelleri

Havaların ısındığı günlerde çocuklar dışarıda vakit geçirmek isterler. Bu süreçte çocukların açık havada gerçekleştireceği fiziksel aktivitelerde oynayabileceği çok sayıda oyuncak türü vardır. Ebevenler çocukların fiziksel gelişimini desteklemek ve kaba motor becerilerini geliştirmek için zevkle oynayacağı oyuncaklardan biri de scooter olmaktadır.

Bu kategorimiz içinde bebeklerden okul öncesi döneme, ortaokul döneminden yetişkin scooter modellerine kadar onlarca ürünü bulabilirsiniz. Çocuklarınız ayağıyla itme gücünü kullanarak hareket edebilir ve eğlenirken aynı zamanda egzersiz de yapmış olur.

Çocuklar için scooter fiziksel aktivite yapmalarını sağladığı için sağlıklı bir yaşama adım atmalarında öncü bir alettir. Çocuklar scotter kullanırken tutabilme, ani durma ve dengede kalma gibi yeteneklerini de geliştirebilir. Aradığınız scooter modeli için kategorimizi detaylı inceleyebilirsiniz.

Çocuk Scooter Çeşitleri

Geniş koleksiyonumuz içinde sizler için çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebileceği onlarca çocuk scooter çeşitleri bir araya geldi. Farklı renk, özellik ve tasarımlarda çok sayıda ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Globber scooter modelleri en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Kaliteli ve patentli tasarımları olan bu ürünler tüm güvenlik standartlarından da başarıyla geçmiştir. Ayarlanabilir direksiyonu ve üç farklı tekerlek tasarımlarıyla çocuklarınız bu aletleri kolayca kullanabilir.

Globber scooter Go Up çeşitleri arasında oturmalı modelleriyle çocukların küçük yaşlarda dahi ebeveyn kontrolüyle güvenli şekilde vakit geçirmesini sağlar. Oturmalı modeller kas gelişimini destekleme yanında motor gelişimini de büyük oranda destekler.

Ebeveyn kontrollü oturma, denge bisikleti ve scooter olarak kullanabileceğiniz modelleri de tercih edebilirsiniz. Çocuk scooter ışıklı modelleri ile çocuklarınızın ilgisini çekecektir. Elektrikli modeller 2 saatte şarj olabilir ve her dolu batarya ile 7 km kadar gidebilir. Aradığınız özelliklere sahip farklı modelleri hemen satın alabilirsiniz.

Yüksek Konfor Sağlayan Çocuk Scooter Modelleri

Yüksek konfor sağlayan çocuklar için scooter modelleri ayarlanabilir gidonlarıyla ve farklı tasarım özellikleriyle dünya çapında üne sahiptir. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için dört tekerlekli modeller tercih edilirken denge becerisinde zorlanan çocuklar için 3 tekerlekli scooter modelleri seçilebilir.

Bisiklet sürme becerisini kazanmadan evvel dengede kalmayı ve kontrolü sağlamayı öğretebilmek için iki tekerlekli scooter modellerini de tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR