Oyuncak Bebek Kıyafetleri

Oyuncak bebekler, çocukların en çok ilgi gösterdiği oyuncak grubu arasındadır. Her çocuğun yanında istediği ve uyurken sarıldığı oyuncak bebekleri olmuştur. Oyuncak bebek kıyafetleri çocuklarınızın ilgisini çekecektir. Kendi bebeğini sizin kendisini giydirdiğiniz gibi sürekli olarak giydirecek ve sosyal hayattaki rolleri öğrenmeye başlayacaktır.

Koleksiyonumuz içinde yazlık, kışlık ve mevsimlik kıyafet seçeneklerini bulabilirsiniz. Ayrıca kıyafetler set olarak da satışa sunulmaktadır. Bazı setler içinde paten, kask, ayakkabı gibi farklı aksesuarlar da bulunmaktadır.

Birbirinden sevimli tasarıma sahip rengarenk oyuncak bebekler için kıyafet sizleri bekliyor. Son moda kıyafetler arasından seçimler yapabilir ve farklı kombinleri bir araya getirerek çocuklarınızın yaratıcılığına destek olabilirsiniz. Our Generetion sınırsız oyuncak bebek kıyafeti seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Oyuncak Bebek Kıyafet Çeşitleri

Oyuncak bebek için giysi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Elbiselerden montlara, pantolonlardan ayakkabılara kadar çok geniş bir koleksiyon arasından çocuğunuzun zevkini yansıtacak kıyafetler seçebilirsiniz. Tüm oyuncak bebek modelleri giydirilebilir şekilde tasarlandığı için kıyafetleri çocuğunuz tek başına değiştirirken güzel vakit geçirebilir.

Oyuncak bebek takımları ve farklı konseptlere sahip kıyafetleri ile kategorimizde seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bebeğiniz farklı kıyafetleri giydirerek sosyal ortama, hava şartlarına veya etkinliklere özel kıyafet giyilmesi gerektiğini öğrenebilir.

Oyuncak bebek elbiseleri ile çocuklarınızın bebeklerini giydirirken yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin gelişimini destekleyebilirsiniz. Farklı tasarımlar ve renklere sahip çok sayıda kıyafet seçeneği arasından hemen bir seçim yapabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Oyuncak bebek Kıyafet Fiyatları

Oyuncak bebek kıyafet fiyatları kıyafet türüne, modeline, tasarımına, kullanılan malzemelere göre değişmektedir. Kategorimiz içinde her bütçeye uygun oyuncak bebek kıyafeti bulabilirsiniz. Tek kıyafetler arasından seçim yaparken estetik kombinleri ortaya koyan setleri de tercih edebilirsiniz. Setler içinde yer alan kıyafetleri daha ekonomik olarak satın alabilirsiniz.

Tüm oyuncak bebek kıyafetleri 46 cm bebekler için tasarlanmıştır. Ürün resimlerinde gördüğünüz aksesuarlar da kıyafetlerle birlikte gönderilmektedir. Ancak ürün resimlerindeki bebekler ürünün içinde değildir. Oyuncak bebek kıyafet fiyatları arasında karşılaştırmalar yaparak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Oyuncak Bebek Kıyafetleri Bakımı Nasıl Yapılır?

Our Generation oyuncak bebek kıyafetlerini soğuk suyla yıkayabilirsiniz. Yıkama sırasında hafif yapıda bir sabun kullanarak temizlik yapabilirsiniz. Kıyafetleri yıkadıktan sonra serip kurutabilirsiniz. Oyuncak bebek kıyafetlerini kesinlikle çamaşır makinesi, kurutucu ya da direkt ısı kaynağı oluşturacak bir cihaza koymamanız gerekiyor. Bu durumda oyuncak bebek kıyafeti ve aksesuarı zarar görebilir. Birbirinden tarz kıyafet seçenekleri için geniş koleksiyonumuzu inceleyerek bir karar verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR