Tükendi
2.699,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
2.699,90 TL KDV Dahil

Plasmacar

Plasmacar 2003 yılında Kanada’da kurulan bir markadır. Akıllı ve basit felsefesini karşılayan benzersiz oyuncaklar tasarlar.

En yüksek standartlarda test edilen kaliteli oyuncaklar üretir. Motor ve el becerisi, yaratıcılık, denge, problem çözme ve el-göz koordinasyonunu geliştiren ve en önemlisi eğlenceli oyuncaklar üretir.

Orijinal Plasmacar’ın çok sayıda ödüllü bir marka olduğunu unutmamak gerekir. Dünyanın her yerinde çocukların severek kullandıkları Plasmacar bir oyuncak mucizesidir. Original Plasmacar şık, yenilikçi tasarımı, patentli bir güvenlik koltuğuna, polipropilen tekerleklere sahiptir ve çocukların gücüyle çalışır. Çocuklar tarafından onaylanmıştır!

Pedal Yok, Akü Yok, Pil Yok! Sihirli Bir Araç

Her iki ayağınızı ön tarafta bulunan ayak şekli bulunan alana koyarak oturun, şimdi direksiyonu sağa ve sola çevirin ve uzaklaşın. Kapalı küçük alanlarda, kaldırımlarda, parklarda ve diğer güvenli, pürüzsüz, düz zeminlerde sürün. Ödüllü Plasmacar' ın kullanımı kolay ve eğlencelidir. Çocuğunuzun merkezkaç kuvveti, yerçekimi ve sürtünmenin doğal güçlerinden yararlanırken koordinasyon, denge ve motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Çocuklara bol miktarda hareket ve eğlence sağlar ve sessizdir, duyacağınız tek ses tekerleklerin sesidir.

Sürekli değiştirilmesi gereken pahalı bir güç kaynağı gerektirmez, çünkü Plasmacarlar pil, pedal, akü vb. gibi güç kaynağı ile değil tamamen çocuk enerjisiyle hareket eder. Plasmacar, yere temas eden iki döner tekerleğe takılı ön direksiyon simidi kıpırdatılarak hareket ettirilebilir. İleri ve geri hareket ettirmek için doğal eylemsizlik, merkezkaç kuvveti, yerçekimi ve sürtünme kuvvetlerini kullanır. Orijinal Plasmacar uzun süreli kullanılır. Dayanıklı ve kaliteli olması nedeniyle kuzenlere arkadaşlara bırakılacak bir oyuncaktır.

Plasmacar Ailecek Eğlence Demektir!

Plasmacar’ın en önemli özelliğinden biri 3 yaşından 99 yaşa kadar kullanılabilir oluşudur. Düz pürüzsüz yüzeylerde 100 kg taşıma kapasitesi ailecek kullanım sağlar.

Plasmacar tüm uluslararası güvenlik standartlarına göre üretilmiştir. Plasmacar ürünlerini demonte göndermektedir. Montajı için kitapçığı dikkatlice okunmalıdır. Plasmacar düz ve pürüzsüz yüzeyler için uygundur. Plasmacar’ın tekerlekleri bazı ahşap zeminlere kullanımı tavsiye edilmez.

Orijinal Plasmacar

Isabel Abbey Plasmacar Türkiye distribütörüdür. Piyasada Plasmacar ası altında satılan farklı markalarda bulunduğu için Orijinal Plasmacar aldığınızdan emin olmalısınız. Orijinal Plasmacarda parça desteği sağlanmaktadır.

Orijinal Plasmacar da koltuğun arkasındaki plakada Plasmacar markası yazılıdır. Direksiyon ortasında sarı renk plastik kapak bulunur. Plasmacar boyun kışında marka etiketi vardır. Patentli çocuk koltuğu, üç dikdörtgen çentiğe sahip yükseltilmiş bir arkalığa sahiptir. Ön tekerlek tertibatı en dayanıklı olacak şekilde yapılmıştır. Arka tekerlek yuvası ve akslar, ellerini tekerleklerin yanına koyabilecek çocuklar için sıkışma tehlikesi olmayacak şekilde tasarlanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR