799,90 TL KDV Dahil

Bebek Kitapları

Bebekler gözlerini dünyaya açtığı andan itibaren çevresine karşı çok meraklıdır. Çevresindeki tüm nesne ve kişilere karşı her zaman ilgi göstermeyi seven bebeklerde süre ilerledikçe ilgi seviyesi de artmaya başlar. Bu dönemde bebeğinizin çevreyi keşfetmesini istiyorsanız bebek kitapları doğru seçim olacaktır.

Bebeğinin gelişimini desteklemek isteyen anne babalar eğitici bebek kitaplarını tercih edebilirler. Çocuklarınız her sayfayı çevirdiğinde yeni bir dünyaya açılır ve çok eğlenceli vakit geçirebilir. Bebek kitaplarında yer alan içerikler bebeğinizin algısını geliştirirken çevresini de tanımasını sağlar.

Kitaplar her yaşta hayal dünyasına açılan kapılar olarak görülür. Bebek aktivite kitabı tercih ederek bebeğinizin hem bir işi başarabilmesini hem de hayal dünyasını geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz kitaplarla vakit geçirirken hem eğlenebilir hem de öğrenebilirler.

Bebek Kitabı Nasıl Seçilir?

Bebek kitabı seçerken bebeğinizin yaşını ve seviyesini de dikkate almalısınız. Özellikle ilk 3-6 ay arasında göz gelişimi hızlı bir şekilde devam ettiği için kontrast renklere sahip ürünleri tercih etmelisiniz.

İlk dönemlerde duyu gelişimini destekleyebilmek için renkli objelere sahip, büyük puntolu görseller barındıran bebek kitapları tercih edebilirsiniz. Renk, şekil, taşıt, yiyecek, günlük hayatta kullanılan malzemeler, hayvan resimleri gibi temel kavramları barındıran kitaplar bebeklerinizin dil gelişimini destekleyecek ve çevresini yakından tanımasını sağlayacaktır.

Bebek bez kitap modelleri bebeklerinizin zarar görmeden uzun saatler boyunca vakit geçirebileceği ürünlerdir. Tüm kitap çeşitleri kolay temizlenebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Ayıca büyük ve renkli objelere sahip her sayfada bebeğiniz yeni bir dünya keşfedebilir.

Jellycat bebek kitapları en çok ilgi gören ürünlerimiz arasındadır. Tüm kitaplarımız bebeklerinizin kolayca eliyle tutabileceği ve sayfalarını çevirebileceği büyüklüktedir. Ayrıca yıkanır kumaşa sahip bez kitaplar hem evde hem de dışarıda bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak.

Bebek Kitabı Fiyatları

 

 

 

Bebek kitabı fiyatları sayfa sayısı, kitabın malzemesi ve teknik özelliklerine göre değişmektedir. Bebeklerinizin her dönemde gelişimini destekleyecek ve dünyayı tanımalarında çok önemli bir işlev üstlenecek bebek kitapları uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan ürünleri hemen sipariş verebilir ve size özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR