4.799,90 TL KDV Dahil

Aktivite Oyuncakları

Her anne baba çocuklarının sağlıklı gelişimi olmasını ister. Bu yüzden doğumdan sonra sağlıklı bir çocuk yetiştirebilmek için çok yönlü gelişimini desteklemeleri gerekir. Özellikle bebeklik çağında bebeğin sağlıklı gelişiminin desteklenmesi için aktivite oyuncakları çok önemli bir yere sahiptir.

Bebeklerinizin sağlıklı bir şekilde gelişmesi için hareket halinde olmalıdır. Ayrıca çocuklar hem ince hem de kaba motor becerilerini seviyelerine uygun şekilde kullanabilmelidir. Bebek aktivite oyuncakları ilk dönemden itibaren ince ve kaba motor becerilerini geliştirecek özelliklerde kullanılabilmektedir.

Firmamız 2 yaş aktivite setleri başta olmak üzere her yaşta çocuklarınızın gelişimini destekleyecek oyuncaklar tasarlamaktadır. Hemen ürünlerimizi inceleyebilir ve çocuklarınızın aktivitelerle gelişimlerini olumlu yönde destekleyecek oyuncaklar satın alabilirsiniz.

Aktivite Oyuncakları Ne İşe Yarar?

Aktivite bir kişinin bir etkinlik yapması olarak tanımlanabilir. Çocuklar bebeklik döneminden itibaren hayatı anlamlandırırken yaparak yaşayarak en etkili şekilde öğrenmektedir. Çocuk aktivite oyuncakları öğrenmelerini ve öğrenirken eğlenmelerini desteklemektedir.

Bebekler aktivite oyuncakları sayesinde çevresindeki eşyaları, hayvanları, cisimleri anlamlandırabilir ve tanıyabilirler. Bebeğini renk, şekil, kelime ve sayı gibi birçok beceri sayesinde kazanabilir. Ayrıca bebekler çevresindeki sesleri bu oyuncaklar sayesinde taklit ederek dış dünyayı keşfedebilirler.

Bu oyuncaklar bebeğinizin deneyimleme ve koşullanma yoluyla öğrenmesini sağlamaktadır. Bebeğiniz tasarımı basit olan oyuncakları zamanla öğrenerek kontrollü ve isteğe bağlı tepki vermeye başlar. Bir çocuğun aktivite oyuncaklarını tanıması çevreyi keşfetmesini ve başarıyı tatmalarını sağlamaktadır.

Aktivite Oyuncak Modelleri

Aktivite oyuncak modelleri çocuklarınızın aktif olarak öğrenmesini sağlamaktadır. Söz konusu ürünlerde yer alan ses, hareket ve ışık gibi özellikler sayesinde çocuğun dikkati çekilebilir ve çevreyi tanımasını sağlayabilir.

Oyuncak at gibi oyuncak modelleri çocukların keyif alarak oynadığı ürünlerin başında geliyor. Bu kategoride yer alan oyuncaklar farklı yaş aralıkları, gelişim özellikleri ve ilgilere hitap etmektedir. Çocuklarınız aktivite oyuncaklarıyla uzun saatler boyunca sıkılmadan oynayabilir.

 

 

 

Fiziksel aktivitelerle çocuklarınızın motor becerilerinin gelişmesini istiyorsanız oyuncak sallanan at gibi ürünlerimizi de satın alabilirsiniz. Her yaşta çocuklarınızın gelişimini destekleyecek, her bütçeye uygun aktivite oyuncaklarını geniş ürün seçkimiz arasında bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR