Terra Oyuncak

Oyuncak hayvanlar, çocukların doğa, tarih ve bilime ilgi duymasını sağlamak için ideal eğitim araçlarıdır. Terra da bu yüzden meraklı beyinlere ilham vermek ve yaratıcılığı teşvik etmek için gerçekçi oyuncak hayvanlar, dinozor figürleri ve oyun setleri yaratıyor. Terra hayvan figürleri sayesinde çocuklar yaratıcı oyunu ve hayvanlara karşı şefkati öğreniyor.

Afrika ormanlarının ağaçlarında gorillerle sallanın! Kuzey Amerika ormanları üzerinde görkemli kartallarla uçun! Okyanusta köpek balıkları ile yüzün! Hayal gücünüzle her şey mümkün!

Çocuklara küçük yaşlardan itibaren hayvan sevgisini aşılamak için harika oyuncaklar! Hayvan figürleri ile çocuklar tüm hayvanları tanıyacak, özelliklerini öğrenecek ve onlara bayılacaklar!

Aynı zamanda bu gerçekçi, mükemmel detaylara sahip oyuncaklar figür hayvan koleksiyonunuza eklenmek için sizleri de bekliyor.

Duyusal Oyunun Faydaları Nelerdir?

Duyusal oyun, küçük bir çocuğun dokunma, koku, tat, görme ve işitme duyularını harekete geçirirken, hareket ve denge kabiliyetlerini de geliştirir! Çocuklar küçükken, dünya ile öncelikle beş duyu aracılığıyla etkileşime girerler. Bu beş duyu, çocukların, özellikle de yürümeye başlayan çocukların, çevrelerindeki dünyayı nasıl deneyimledikleri ve öğrendikleriyle ilgilidir. Duyusal oyun, çocuklara büyümelerine ve gelişmelerine yardımcı olacak şekilde dünyayla ilişki kurmaları için eşsiz bir fırsat sunar. Çocukların ekran başında geçirdikleri süreyi azaltır ve sosyal becerilerini geliştirir.

Gözlem becerileri, soyut düşünme ve deney yapmayı teşvik ederek eylem ve tepki arasında güçlü bağlantılar kurar. Çocukların farkındalık becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olur. Terra oyun setleri ile evde çocuğunuzla birlikte değişik aktiviteler yapabilirsiniz. Örneğin; mercimek, pirinç, kum gibi malzemeleri kullanarak bir çöl yaratabilir ve vahşi hayvanları bu çölde konumlandırabilirsiniz! Veya su ve çakıl taşı kullanarak bir okyanus havası verip deniz canlılarını bu okyanusa yerleştirebilirsiniz! Birlikte vakit geçirirken bir yandan da çocuğunuzun hayal gücünü geliştirebilirsiniz. Hem de basit malzemeler kullanarak!

Hayvan Aileleri

Terra’nın hayvan aileleri ile çocuklar tüm hayvanları ve yavrularını öğrenecekler! Fil, aslan, kaplan, goril, zebra, kutup ayısı, panda gibi birçok hayvan ailesi yer almaktadır.

Oyun Setleri

Tropikal balıklar, dinozorlar, çiftlik hayvanları ve vahşi hayvanlar gibi oyun setleri bulunmaktadır. Bu setler ile çocuklar hayvanların farklı dünyalarına giriş yapacaklar!

Eğlenceli formlar ve renkler: cesur tasarıma ve renge sahip minyatür figürler. Çocuklar ve koleksiyoncular için harika hayvanlar!

Gerçekçi ve gerçeğe yakın pozlar: Terra minyatür hayvanlar kendi ayakları ve toynakları üzerinde durabiliyor!

Çocuğunuzun en sevdiği hayvanların oyuncaklarından daha eğlenceli ne olabilir? Onlarla dolu bir kova nasıl olur? Terra’nın harika oyun setleri Afrika'nın orman hayvanlarını, su altı dünyasını, dinozorları ve daha birçok hayvanı oyun odanıza getiriyor. Goriller! Zebralar! Çocuklar, en sevdikleri yeni koleksiyon figürleriyle kendilerine ait bir hayvanat bahçesi yaratabilirler. Her pakette, vahşi doğada bir sonraki yolculuğunuza çıkmanız için gerçekçi ve süper eğlenceli oyuncaklar bulunur. Yaratıcı olun ve Terra’nın sizi bir sonraki hayvan maceranıza götürmesine izin verin!

Bir Kanada markası olan Terra, tüm ürünlerini yüksek kaliteli plastikten üretmektedir. Tamamen güvenli olan bu ürünler ile çocuklar hayvanların büyülü dünyasına dalacak!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR