Elektrikli Scooter

Şehir içi kullanımda toplu taşıma ve araç kullanımının azalması adına dünyada ve Türkiye’de birçok şehirde elektrikli scooter kullanımı her geçen gün yaygınlık kazanmaktadır. Globber tarafından üretilen elektrikli scooter modellerini sizler için satışa sunuyoruz.

Şehir içinde enerji harcamadan keyifli bir sürüş deneyimiyle gideceğiniz yere ulaşmak için elekrikli scooterları tercih edebilirsiniz. Çocuklar, gençler ve yetişkinler için özel olarak tasarlanan modeller sayesinde gideceğiniz yere zorlanmadan ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Modelleri

Elektrikli scooter modelleri farklı yaş ve fiziksel özelliklere uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Ürünlerimiz arasında 6 ya 8 yaş ve 14 yaş üzeri kullanım için tasarlanan modelleri bulabilirsiniz.

Globber elektrikli scooter modelleri arasında One K-Motion 4 modeli 6 yaş ve üzeri kullanım için tasarlanmıştır. Bu ürün 50 kilo ve 165 cm boya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Katlanabilir yapısı sayesinde kolayca muhafaza edilebilir. 3 tekerlekli tasarımı ve ayarlanabilir 2 farklı hız modu sayesinde çocuklar için uygundur. Saaatte 6 km ve saatte 10 km olacak şekilde hız modları kullanılabilir. 2 saatte dolan batarya ile 7 km’ye kadar kullanılabilir. Çift fren sistemine sahiptir ve kolay hız sabitleme butonu ile çocuklarınızın güvenli kullanımı için uygundur.

Şarjlı scooter modelleri arasında One K-Motion 10 modeli 8 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. 50 kilo taşıma kapasitesi ile 120 cm üzeri boy için uygundur. 2 tekerlekli yapısıyla gençlerin kullanımına uygundur. Saatte 12 km hıza ulaşabilir ve tabanda akıllı hızlandırma sensörüne sahiptir. 3 saatte dolan bataryası ile 8 km yolculuk yapılabilir. Güçlü mekanik arka fren sistemine sahiptir.

Akülü scooter modelleri arasında Globber One K-Motion 15 ürünü 14 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Bu ürün 100 kilo ve 2 metre boy taşıma kapasitesi barındırır. 2 tekerlekli yapısıyla genç ve yetişkinler tarafından kullanılabilir. Katlanabilir ergonomik yapıya sahip olan bu ürün saatte 18 km hıza kadar ulaşabilir. 3 saatte dolan bataryasıyla 15 km kadar gidebilen bu ürün şehir için kullanıma uygundur. Tabanında akıllı hızlandırma sensörü de bulunur.

Elektrikli Scooter Fiyatları

Elektrikli scooter fiyatları ürünün tasarımına, kullanım özelliklerine ve teknik özelliklerine göre değişmektedir. Çocuklar için tasarlanan scooter modelleri daha uygun fiyatlı olurken gençler ve yetişkinler için tasarlanan modeller daha yüksek fiyatlıdır. Her bütçeye uygun, şehir içi kullanımda büyük kolaylıklar sağlayacak elektrikli scooter modelleri dünya çapında kalitesi ve son teknoloji güvenlik önlemleriyle sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR