Çocuk Scooter

Çocuklar 3 yaşından sonra hızlı fiziksel gelişimlerini sürdürürler. Bu dönemde çok enerjik oldukları için enerjilerini atabilecekleri ve fiziksel olarak hareket halinde olabilecekleri oyun ve etkinliklere yönelirler. Açık havada bu dönemde en çok eğlendikleri aktivitelerin başında scooter sürmek geliyor. Çocuk scooter modelleri bu dönemde çocuklarınızın kas gelişimi ve kaba motor becerilerinin gelişimini destekleyecektir.

Çocuklar için yaşa göre farklı tasarımlara sahip scooter modellerini sunuyoruz. Çocuklar için scooter modelleri arasında 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş ve 6 yaş üzeri olmak üzere farklı ürünlerimizi bulabilirsiniz. Çocuğunuzun yaşına uygun scooter seçimi için kategorimizi detaylı olarak inceleyebilir ve ürün açıklamalarından nitelikli bilgi alabilirsiniz.

Yaşa Göre Çocuk Scooter Seçimi

Gloober marka scooter modelleri yaşa göre çocuğunuzun fiziksel özelliklerine ve gelişim seviyesine uygun olarak tasarlanmaktadır. Globber Elite Deluxe ışıklı modeller 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır. Işıklı çocuk scooter çeşitleri arasında olduğu için tekerlekler hareket halinde yanmaktadır. Ayrıca tekerlekleri katlanabilir yapıdadır. Tasarım ödüllü bu üründe ayarlanabilir yükseklik pozisyonu ve direksiyon kilit sistemi bulunmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen ürünlerimiz 9 yaşa kadar kullanılabilir.

Globber çocuk scooter modelleri arasında Master katlanabilir modelimiz 4 yaş ve üzeri için uygundur. 50 kiloya kadar taşıma kapasitesi bulunan bu ürün 5 kademeli T-bar ve sürtünmeyle çalışan ışıklı tekerleklere sahiptir. Direksiyon kilit sistemi ve  ayarlanabilir yükseklik pozisyonuna da sahiptir.

5 yaş çocuklar için de Globber Ultimum scooter modelleri önerilmektedir. Bu ürünler 100 kiloya kada taşıma kapasitesine sahiptir. 6 kademe T-bar sahibi olan bu ürün ayarlanabilir direksiyon açısı kontrol sistemine sahip patentli ilk scooter modelidir. Eliptik katlama sisteminin yanında arka tekerlek fren sistemine de sahiptir. Katlanabilir olması sayesinde kolayca taşınabilir ve ergonomik tasarımıyla her yerde muhafaza edilebilir.

Elektrikli Çocuk Scooter Modelleri

Elektrikli çocuk scooter modelleri 6 yaş ve üzeri için tasarlanmıştır. Globber K E-Motion elektrikli scooter modeli 50 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Saatte en yüksek 6 km ve 10 km olmak üzere iki farklı ayarlanabilir hız moduna sahiptir.

Tekerlekleri kırmızı, mavi ve yeşil olmak üzere üç farklı led ışığa sahiptir. Globber elektrikli çocuk scooter modelleri kaydırmaz tabana sahip olduğu için kullanımı rahattır. 2 saatte dolan bataryasıyla 7 km kadar yolculuk yapılabilir. Çift fren sistemi ve kolay hız sabitleme butonu ile çocuklarınız bu ürünü rahatça kullanabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR