GİZLİLİK POLİTİKASI


Isabel Abbey, portalından kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri, üyeleri ile yaptığı "Isabel Abbey Üyelik Formu" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.


Üyelik veya portal üzerindeki çeşitli form ve oylamaların doldurulması suretiyle kullanıcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soyisim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) isabelabbey.com.tr'ye vermeleri gerekmektedir. Üyelik Formunda belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri isabelabbey.com.tr veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.


Isabel Abbey, portalı dâhilinde başka sitelere link verebilir, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.


Kişisel bilgileriniz; kişi isim-soy isim, firma bilgileri, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermektedir, isabelabbey.com.tr, işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizden herhangi birini işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır.


Isabel Abbey, Kanun, Kanun Hükmünde Kararname (KHK), yönetmelik vb. gibi hukuki otorite zorunluluğunda kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir.


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR