999,90 TL KDV Dahil

Aden Anais

Aden+Anais: güvenli, doğal ve stil tarzıyla, ebeveynlerin göz bebeği! Günlük hayatın içerisinde ebeveynlerin bebekleri ve kendisi için gönül rahatlığıyla kullandığı nadir markaların en başında yer alan Aden+Anais, adeta bir ebeveyn hassasiyetiyle/ özverisiyle ürünlerini üretiyor. Ürünlerde özenle seçilen %100 pamuktan üretilen müslin bezlerin/kumaşların; nefes alabilen dokusu, bebeklerin cildini tahriş etmez ve tersleme riskini azaltır. Kumaşların geniş boyutlarının olması, aldığınız bir ürünün birden farklı şekilde kullanmanızı sağlar.

Aden Anais Güvenirliği:

Güvenliği esas alan marka/ şirket, her ürünü, piyasaya çıkarmadan önce dermatolojik olmak üzere birçok testlerden geçirir. Ebeveynlerin ve bebeklerin stil sahibi olmasını destekleyen Aden+Anais, özel tasarım desenleri ve sık yıkamada dahi solmayan canlı renkleriyle, yüksek kalitesini kanıtlıyor.

Malzeme:

Orta çağ döneminde ortaya çıkan müslin kumaş, ince, yumuşak ve pamuklu dokusuyla kalitesiyle, zamana karşı durdu. Kumaşın hafifliği ve çabuk kurumasıyla ebeveynlerin yanından ayırmadığı bir ürün halini alarak gün güne kullanılmaya devam ediyor.

Tasarım

Tüm bunları düşünürken ürünlerin görselliği üzerinde de detaylı incelemeler yapılır. Ürünlerde modern estetik ve ikonik baskılar ile Aden Anais, kendine has stil yaratmıştır. Yaşamda var olan hikâyelerden ve ilham kaynağını olan unsurlardan yola çıkarak desenlerini oluşturdu.

Ürünlerin Bebeklere Etkisi:

Aden+Anais ürünlerinin, bilimsel olarak bebekleri güvende rahat ve huzurlu hissettirdiği kanıtlamıştır. Ürünler üzerinde yer alan renk, şekil ve doku: bebeğinizin bilişsel gelişimine ve hayal gücüne yardımcı olur.