Scooter Aksesuarları

Scooter özellikle bahar ve yaz aylarında büyük zevkle kullanılır. Daha önce parklar ve bahçelerde tercih edilen scooterlar günümüzde şehir içi ulaşımda da yoğun talep görmektedir. Ancak iki tekerlekli ulaşım araçları olması sebebiyle bebeklerde, çocuklarda ya da yetişkinlerde kullanırken güvenlik önlemleri adına bazı önlemlerin alınması gerekir. Bunun için scooter aksesuarları kullanılmalıdır.

Scooter kullanırken dengenizi kaybederseniz ya da bir kaza geçirirseniz öncelikle kafa bölgesini korumaya almanız gerekir. Ayrıca kol, bacak, dirsek gibi bölgeleri de koruma altına alacağınız ekipmanları kullanabilirsiniz.

Globber scooter aksesuarları eğlenceli vakit geçirirken ortaya çıkabilecek olumsuzluklara engel olacaktır. Farklı renk ve tasarıma sahip kaliteli aksesuarlar için kategorimizi detaylı olarak inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Scooter Aksesuar Modelleri

Geniş koleksiyonumuzda sizler için scooter aksesuar modelleri bir araya geldi. Kasktan dirsekliğe, mini kornadan kilide kadar birçok aksesuarı sitemizde bulabilirsiniz. En çok talep gören aksesuarlar arasında scooter kaskı bulunuyor. Farklı renk ve modellerde tasarlanan kasklar kullanım sırasında çocuklarınızın güvenliğini sağlayabilir.

Çocuk scooter aksesuarları arasında koruyucu setler de bulunuyor. Setlerde dizlik, dirseklik, bilek muhafazası gibi birçok önemli bölgeye karşı önlem alabilirsiniz. Ayrıca koruyucu setler köpük yastıklı olarak satışa sunulmaktadır.

Scooterlarınız için eğlenceli aksesuarlar da bulabilirsiniz. Bebek scooter aksesuarları arasında t-bar üzerine takabileceğiniz birbirinden şirin hayvan figürlerini tercih edebilirsiniz. Bebeklerinizin ve çocuklarınızın seveceği köpek, unicorn, dino aksesuarları sizleri bekliyor.

Dış mekanlarda scooterlarınızı koruma altına alabilmek için kilitleri de kategorimiz içinde bulabilirsiniz. Globber evrensel kilidi kolay takılabilen yapısı ve güvenli PIN kombinasyonu sayesinde scooterınızın güvenliğini sağlayacaktır.

Scooter Aksesuarları Fiyatları

Scooter aksesuarları fiyatları ürünün türüne, kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Bu kategorimiz altından scooter kullanırken geçirdiğiniz kazalarda zarar görmenizi engelleyecek ve çocuklarınızın güvenle kullanmasını sağlayacak aksesuarları bulabilirsiniz.

Scooter aksesuarları satın almadan ürünler hakkında açıklamalar bölümünden bilgi alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri en kısa süre içinde adresinize yolluyoruz. Dayanıklı, uzun ömürlü ve lisanslı aksesuarları en uygun fiyatlarla hemen sepetinize ekleyebilir ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR