Bebek Bisiklet & Scooter

Bebekler dışarıda vakit geçirecekleri fiziksel zamanlardan büyük keyif alırlar. Özellikle güzel havalarda park ve bahçelerde geçirdikleri vakitlerde oyun oynamaktan çok hoşlanırlar. Bebeklerinizin güzel havalarda dışarıda vakit geçirirken keyif aldığı etkinliklerden biri bisiklete binmek olacaktır. Bebeğiniz 10 ayı geride bıraktıktan sonra bebek bisiklet çeşitlerini hemen satın alabilirsiniz.

1.5 yaşını doldurduktan sonra iyice hareketlenen çocuklar çevrede scooter ile gezen büyüklerle aynı etkinlikleri yapmak isteyecektir. Bu süreçte çocuğunuzun gelişimini desteklemek ve fiziksel olarak daha aktif olmasını sağlamak için bebek scooter modellerini tercih edebilirsiniz. 15 ay sonrasında bebeğinize bu kategorimizde yer alan scooter modellerini alarak eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilir ve fiziksel gelişimini destekleyebilirsiniz.

Bebek Bisiklet Modelleri

Farklı renk ve tasarımlarda bebek bisiklet modellerimizi sitemizde inceleyebilirsiniz. Bir Fransız markası olan ve dünyaca ünlü Globber markasının bebek bisiklet modellerini satışa sunuyoruz. Globber bebek bisiklet modelleri çocuklarınızın gelişimine uygun oturabileceği gibi dizayn edilmiştir. Ayrıca üzerinde yer alan ayarlanabilir güneşlik de güneşten korunmasını sağlamaktadır.

Bebek bisiklet modellerini 10 aydan 5 yaşa kadar çocuklarınız kullanabilir. 20 kiloya kadar taşıma kapasitesi olan bisikletlerimiz ebeveyn kontrolünü de en üst seviyeye çıkarmaktadır. Ebeveyn direksiyonu 2 kademede ayarlanabilir yapıdadır ve sağ-sol yön verme olanağına da sahiptir.

Globber bebek bisikleti ürünlerimizde çocuklarınız için tüm güvenlik önlemleri de alınmıştır. Öncelikle 5 kontrollü emniyet kemeri bulunmaktadır. Ayrıca arka fren özelliği ve bebeğiniz kullanırken çıkarılabilen güvenlik halkası bebeğinizi zarar görmeden eğlenmesine yardımcı olacaktır. Ayak koyma yerleri de bebeğinize göre ayarlanabilir ve arka tekerlekleri patentli olarak vidasız tasarlanmıştır.

Bebek Scooter Modelleri

Bebeğinizin küçük yaşlardan itibaren kullanabileceği bir scooterının olması onu mutlu etmez mi? Bebekler için scooter modelleri bu kategorimizde sizleri bekliyor.

Globber bebek scooter modelleri 15 aydan 9 yaşına kadar kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Oturaklı tasarımı sayesinde bebeğiniz küçük yaşlarda da rahatça kullanabilir. Oturaklı 20 kilo, ayakta kullanımda 50 kiloya kadar taşıma kapasitesi vardır.

3 farklı kullanım ve 5 farklı fonksiyona sahip oturmalı scooter modelleri ebeveyn kontrollü oturmalı olarak kullanılabileceği gibi denge bisikleti ve scooter olarak da kullanılabilir. Çocuğunuzun bedenini kontrol edebilmesi, dengesini sağlayabilmesi ve kas gelişimini desteklemesi açısından kullanılabilecek bir üründür. Geniş koltuğa sahip tasarımıyla Globber scooter modelleri bebeklerinizin motor gelişimini de destekler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR