1.754,94 TL KDV Dahil
2.699,90 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
10.799,90 TL KDV Dahil
7.999,90 TL KDV Dahil
10.799,90 TL KDV Dahil
6.499,90 TL KDV Dahil
6.499,90 TL KDV Dahil
2.499,90 TL KDV Dahil
1.999,90 TL KDV Dahil

Oyuncak Bebek Aksesuarları

Oyuncak bebekler çocukların çok yönlü gelişiminde ve organize oyunlar kurgulamasında işlevsel oyuncaklardır. Çocuklar oyuncak bebeklerle vakit geçirirken evde olan olayları canlandırabileceği gibi hayattaki sosyal rolleri öğreneceği oyun etkinlikleri düzenleyebilir. Oyuncak bebek aksesuarları çocuğunuzun oyun oynarken hayal gücünü destekler ve oyun sırasında farklı senaryoları bir araya getirmesini sağlar.

Bebeklik ve çocukluk döneminde soyut düşünme becerisi gelişmediği için bir nesneyi somut olarak görmek ya da bir deneyimi bizzat yaşamak öğrenmenin ana koşulları arasındadır. Oyuncak bebeklerle oynarken çocuklarınız bir yemek pişirme aktivitesini yapacaksa mutlaka yemek pişirmesini sağlayacak malzemelerin bulunması gerekir. Farklı etkinlikleri bebeğinizin kavramasını sağlayacak aksesuarları bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Oyuncak Bebek Oyun Aksesuarları

Çocukların sosyal, zihinsel, fiziksel, duyusal ve psikomotor gelişimi için oyunlar önemli bir işleve sahiptir. Oyuncak bebek oyun aksesuarları bebeğinizin oynadığı oyunlarda farklı senaryoları bir araya getirmesini sağlayacaktır.

Koleksiyonumuzda yer alan Our Generation Dondurma Kamyonu ile çocuklarınız dışarıda vakit geçirebileceği bir oyun planlayabilecektir. Bunun yanında okul seti tercih ederek çocuğunuzun okula karşı olumlu davranışlar beslemesini sağlayabilir ve okulda yanına alabileceği malzemeleri öğretebilirsiniz.

Bahçe bakım setini tercih ederek çocuklarınızın meyve, ağaç ve sebzeleri tanımasını sağlayabilir, ayrıca doğaya ilgi duymasını ve bahçe bakımı konusunda farkındalığa kavuşması sağlanabilir. Bu kategorimizde yer alan oyuncak bebek setleri çocuklarınızın oyuncak bebeklere oynarken seviyesine uygun şekilde bağımsız oyun oynama becerisini geliştirir.

Çocuklarınız oyun sırasında farklı senaryoları ortaya çıkararak oyun kurgulamasını sağlayabilirsiniz. Bu deneyim sırasında hayal güçleri gelişirken tasarladığı bir işi hayata geçirerek problem çözme ve zihnini ekin kullanabilme becerisini destekleyebilirsiniz. Oyuncak bebek aksesuarları çocuklarda sorumluluk bilincini de geliştirir.

Oyuncak Bebek Aksesuarı Fiyatları

Oyuncak bebek aksesuarı fiyatları ürünün türüne, malzemesine ve setin içindeki ürünlere göre değişmektedir. Çocuklarınızın bebekleriyle vakit geçirirken zamanı verimli kullanabilecekleri ve eğlenceli oyun saatleri yaratabilecekleri birçok aksesuarı bu kategorimizde bulabilirsiniz. Kaliteli, sağlık dostu oyuncak bebek aksesuarları arasından bir seçim yapabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Bebeğinizle birlikte aile etkinlikleri düzenleyerek oynayabileceğiniz birçok aksesuar bu kategoride bulabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR