Eğitici Oyunlar

Çocukluk döneminde özellikle okula başlayıncaya kadar geçen sürede oyunlar ve oyuncaklar çocuklar için hayatının önemli bir bölümünü kapsamaktadır. Çocuklar bebeklik ve okul öncesi dönemde oldukça gelişmeye açık bir zihne sahiptir. Ebeveynler bu dönemde eğitici oyunlar kullanarak çocuklarının gelişimini büyük oranda destekleyebilirler.

Çocukların öğrenme ve kavrama açısından en çok verim alacağı dönemde eğitici oyuncaklar ebeveynler için büyük kolaylıklar sağlıyor. Bu bölümdeki koleksiyonumuz içinde ailece düzenlenebilecek oyun etkinliklerinde hem eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz hem de çocuğunuzun gelişimini destekleyecek oyuncaklar bulabilirsiniz.

Öğretici oyuncaklar çocukların fiziksel ve zihinsel gelişiminde etkisi büyüktür. Çocuklarınızın oyunlardaki oyuncaklarla oynarken fiziksel becerileri gelişirken seviyesine uygun etkinliklerle problem çözme becerileri de gelişmeye başlayacak.

Çocuklar İçin Eğitici Oyunlar

Çocuklarının gelişimini destekleyecek etkinlik arayışı içinde olan ebeveynler bu kategorimizde yer alan çocuklar için eğitici oyunlar arasından bir seçim yapabilir. Çocuğunuzun seviyesine ve gelişim özelliklerine uygun olarak kutu oyunları, klasik oyunlar, kart oyunları, mıknatıslı oyunlar, parti oyunları, beceri oyunları ve hafıza oyunları gibi geniş bir yelpazede seçim yapabilirsiniz.

Onlarca eğitici oyun seti çocuklarınızın hayal gücünü kullanmasını destekleyecek ve odaklanma seviyesini arttıracak şekilde tasarlanmıştır.  Kaba ve ince motor becerilerinin kullanılmasını ve geliştirilmesini de destekleyen birçok oyun arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Öğretici oyunlar aynı zamanda çocuklarınızın kas gelişimine de destek olacak şekilde tasarlanmaktadır. Çocuklarınız oyunlarda seviyesine uygun olarak belirli etkinlikleri yapmaya çalışırken diğer taraftan da içinde bulunduğu döneme uygun hareket etmesini sağlayacak fiziksel etkinliklerde de bulunur.

Bu kategorimizde her yaşta çocuklar için eğitici oyunlar bulabilirsiniz. Oyun saatleri düzenleyerek çocuklarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz ve çocuğunuzun eğitici özellikleriyle gelişimini görebileceğiniz oyunlarımızı hemen inceleyebilir ve beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

4 Yaş Eğitici Oyun Seçimi

Yaşa göre oyuncak seçimi çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesi ve kendini geliştirebilmesi için çok önemlidir. 4 yaşında çocuklar yaratıcılık gerektiren oyunlar oynamaktan keyif alırlar. Çocuklarınızın yaratıcılık becerilerini destekleyecek 4 yaş eğitici oyunlar için farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Çocuğunuz 4 yaşından itibaren fiziksel açıdan çok aktif bir dönemdedir. Zorlayıcı özellikte olan fiziksel aktiviteleri kolayca yerine getirebilir. Bu dönemde hayali oyunları arkadaş gurubuyla oynayabilir. Oyunlarda sosyal ve sözel etkileşime girmeye başladığı için çocuğunuzun sosyal becerilerini geliştirecek eğitici oyunlar seçebilirsiniz. Çocuklarınız bu dönemde günlük hayatta ya da dijital ortamda gördüğü karakterleri canlandırabilir. İnce motor becerileri de geliştiği için birçok farklı öğretici oyun seçeneğini seçkimiz içinde bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR