2.499,90 TL KDV Dahil
899,90 TL KDV Dahil

Glitter Girls Oyuncak Bebek

Glitter: her çocuğun gününü mutluluk, eğlence ve hayal gücü ile süslüyor!

Oyuncak bebek dünyasına moda ve eğlence getiren marka, çocukların dünyasındaki ışıltıyı dışarı çıkarıyor. Oyuncaklardaki canlı kişilik unsurları ve renkli moda tutkuları sonucu gerçek ile oyun arasında bir bağ kuruyor; çocuğunuzun daha fazla iletişim kurması destekleniyor. Meslek sahibi olan Glitter Girls’ler, çocuğunuzun her mesleği tanımasını ve ileride hangi mesleği seçeceğine yardımcı olur. Farklı oyun anlayışlarına hitap eden oyuncaklarla, ister lezzetli tatlılar ile günün tadını çıkar ister maceraya atılarak birbirinden farklı seyahatlerde keşif yapın! Glitter Girls, daha fazla ışıltı ve daha fazla eğlenceyle kendi modasını yaratıyor. Modayla yakından ilgilenen bebekler, ışıltılı kıyafetler ile güncel modaya ayak uyduruyor.

Ürün:

Birbirinden farklı koleksiyonlar ile Glitter Girls, bazen tatlıyla uğraşırken bazen evde vakit geçirirken bazen ise sevimli hayvan dostlarıyla birlikte görebilirsiniz.

Tatlı: Yolculuğa çıkarken Glitter Girls’ün tatlıları; renkli kıyafetleri ve hareketli bebekleri size eşlik etmeli!

Ev: Evinizi bu markanın renkli mobilya takımları ile süsleyin. En güzel gardırop ve diğer dekor ürünleriyle, evinizi mutlu ve eğlenceli hale getirin.

Sadık Arkadaş: Renkli maceralarda Glitter Gilrs’in şirin evcil hayvanları size eşlik eder. Onların, macera boyunca sağlıklı ve mutlu olması için ‘evcil hayvan seti aksesuarlarını’ almayı unutmayın!

Malzeme Özellikleri:

Bebeklerin vücut yapısı sert malzemedendir; gözleri ise kapanmaz ve yumuş dokusu olan saçların yıkanmaması önerilir. El, kol, bacak ve kafaları yapısı esnek olduğu için farklı şekilde hareket ettirilebilirken diz ve dirsek kısımları da döndürülebilir. Bu sayede çocuğunuz, oyuncağa istediği kıyafeti kolaylıkla giydirebiliyor ve oyuncakların farklı poz vermesini sağlanıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR