Çıkartmalar

Çocuklar yapıştırma etkinliklerine büyük ilgi gösterir. Odalarını ve eşyalarını eğlenceli hale getirebilmek için çıkartma seti doğru ürün olacaktır. Farklı şekil ve desenleriyle küçük ya da büyük çıkartmalar çocuklarınızın ilgisini çekebilir.

Eğlenceli sticker setleri çocuklarınızın farklı alanlara yapıştırabileceği ürünlerdir. Evin çeşitli yerlerinde ya da kendi odasındaki mobilyalara veya diğer eşyalara yapıştırılabilir. Bunun yanında duvarlara ya da dolaplara da uygulanabilir.

Sürekli yanında taşıyacağı kişisel eşyaları olan tablet, çanta, kitap ya da defter gibi ürünlere de çocuğunuzun beğenisine uygun stickerlar yapıştırılabilir. Farklı ölçülere sahip yüzlerce çıkartma türünü barındıran setleri satın alabilirsiniz.

Çocuklar İçin Çıkartma Setleri

Çocuklar için çıkartmalar arka yüzeyi yapışkanlı kağıt olacak şekilde üretilmektedir. Bu ürünlerin baskı işlemi sırasında sağlık dostu boyalar kullanılmaktadır. Farklı yaş gruplarına özel olarak tasarlanan sticker çeşitleri eğlenceli tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.

Farklı denizkızı, deniz atı, vatoz, deniz kaplumbağası ve farklı balık türlerini barındıran çıkartma setleri çocuklarınızın hayal gücünü geliştirmesinin yanında deniz yaşamını tanımasını ve ilgi duymasını da sağlar.

Hayvan figürlerini barındıran sevimli tasarımlara sahip bebekler için çıkartma seti ile bebekleriniz hayvanları tanıyabilir ve eğlenceli tasarımlar sayesinde hayvanlara karşı olumlu bir bakış açısı geliştirebilir.

Çeşitli geometrik şekillere sahip çıkartmalar sayesinde çocukların zihinsel becerileri gelişebilir ve şekilleri daha yakından tanıyabilir. Her yaşa ve beğeniye uygun sticker modellerini bu kategoride bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Çocuklar İçin Dövme Çeşitleri

Çıkartmalar kategorimizde çocuklar için dövme çeşitleri de satışa sunulmaktadır. Tüm dövme çeşitleri çocukların sağlığı için dermatolojik olarak test edilen ürünlerdir. Etkileyici figürlere ve tasarımlara sahip birçok metalik dövme arasından seçim yapabilirsiniz.

Genellikle 6 yaş ve üzeri çocuklar için önerilen dövmeler koruyucu filmi çok titiz bir şekilde çektikten sonra vücudun uygun yerlerine uygulanabilir. Cilde uygulanan dövmenin kağıdı az oranda nemlendirildikten sonra yarım dakika boyunca bastırılan kağıt çıkarıldığında dövme başarıyla cilde uygulanabilir.

Çocuklarınız için eğlenceli çıkartma modelleri için ürünlerimizi inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri size özel fiyatlar ve koşulsuz iade garantisiyle hemen satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR