2.499,90 TL KDV Dahil
4.999,90 TL KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo

Makyaj ve Takı

Bebekler çevreyi anlamlandırmaya başladıklarından itibaren çevresindeki kişi, olay ve nesnelere karşı çok meraklı olurlar. Özellikle anne ve babalarını her zaman canlandırma ve onların yaptıkları aktiviteleri uygulama davranışlarına eğilirler.

Çocuklar özellikle annelerini taklit etme konusunda çok başarılıdır. Çocuklarınızın sizin ayakkabılarınızı giydiğini ya da makyaj malzemelerini kullandığını ileride gülerek hatırlayacaksınız. Her eşyanın kişisel olduğuna dair bilinç kazandırabilmek adına çocuklarınıza oyuncak makyaj seti satın alabilirsiniz.

Özellikle yürüme ve konuşmaya başlayan çocuklarda eğlenceli vakit geçirmek ve farklı oyunları ortaya çıkarabilmek için makyaj oyuncakları çok işlevsel seçimlerdir. Ayrıca çocuklarınızın oyuncak takı modelleri ile de daha küçük yaşlarda modaya ilgi duymasını ve yaratıcı tasarımları ortaya çıkarabilmesini sağlayabilirsiniz.

Oyuncak Makyaj Setleri

Bir makyaj çantası içinde yer alabilecek tüm makyaj malzemelerinin çocuklara yönelik tasarlandığı oyuncak makyaj çantası çeşitlerini geniş koleksiyonumuzdan seçerek satın alabilirsiniz.  Farklı renk, parça sayısı ve özelliklerde bulunan oyuncak makyaj setleri sizleri bekliyor.

Oyuncak makyaj masası üzerinde vakit geçiren çocuğunuz öz bakım becerilerini kendisinin yerine getirmesi gerektiğine dair bilinci bu oyuncaklar sayesinde geliştirebilir. Rujdan tarağa, makyaj aynasından gözlüğe ve tokaya kadar birçok farklı makyaj ürününün bulunduğu setleri koleksiyonumuzda bulabilirsiniz.

Sizler de çocuklarınızla makyaj masasının başına oturarak çocuk makyaj seti ile oyunlar organize edebilirsiniz. Bu oyunlarda çocuklarınızın yaratıcılıklarını geliştirme konusunda onu yönlendirebilir ve ailece kaliteli zaman geçirebileceğiniz etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun sizi taklit ettiği anları eğlenerek izleyebilirsiniz.

Oyuncak Makyaj Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oyuncak makyaj ve takı ürünlerini seçerken çok titiz hareket etmeniz gerekiyor. Öncelikle çocuklarınız annelerinden görerek makyaj malzemelerini yüzlerine ve vücutlarına sürmeye odaklanacaktır. Bu yüzden oyuncak makyaj ürünlerinde malzeme çok önemlidir.

Kanserojen madde içermeyen, çocuklarınızda alerjiye yol açmayacak, sağlık dostu malzemelerden üretilen oyuncak makyaj seti seçimi yapmalısınız. Böylece çocuklarınız setlerle güvenli bir şekilde oynayabilirler.

Oyuncak makyaj malzemeleri boyutları da çok önemlidir. 1.5 yaşından küçük olan çocuklar için çok küçük parçalar barındıran setler yutma ve boğulma tehlikesi oluşturabilir. Bu yüzden bebeğinizin seviyesine uygun bir seçim yapmanızı öneriyoruz.

Çocuklarınızın daha yaratıcı oyunlar oynamasını ve gerçekçi deneyimler yaşamasını istiyorsanız ahşap makyaj masası ve sandalyesi de satın alabilirsiniz. Böylece çocuklarınız özellikle 2-3 yaşından sonra makyaj masası başına oturarak kendisi eğlenceli vakit geçirebilir. Bu tarz deneyimler çocukların öz bakım becerilerini geliştirir. Ayrıca zihinsel ve yaratıcılık becerilerinin gelişmesine de katkı sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR