2.299,90 TL KDV Dahil
10.799,90 TL KDV Dahil
1.754,94 TL KDV Dahil
2.699,90 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
1.999,90 TL KDV Dahil
2.299,90 TL KDV Dahil
2.699,90 TL KDV Dahil

Our Generation Markası Ürünleri

Bir Kanada markası olan Our Generation, ilham veren 46 cm boyundaki bebekleriyle eğitici olduğu kadar eğlenceli ve benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Oyuncak bebekleri, bebek kıyafetleri, aksesuarları, araçları ve mobilyaları ile kocaman bir dünya yaratmıştır.

Bebekler, kıyafetler ve aksesuarlar birbiri ile uyumlu ve farklı konseptleriyle çocukların beğenisini kazanmıştır. Our Generation Türkiye distribütörü Isabel Abbey’de tüm Our Generation oyuncak bebeklerini ve aksesuar modellerini bulabilirsiniz.

Oyuncak Bebeklerimizin Dünyasına Hoş Geldiniz!

Oyuncak bebekler de çocuklar gibi farklı tarza ve kişiliğe sahiptir. Oyuncak bebeklerin her biri farklı farklı görünüştedir. Her birinin saçı, gözü, kıyafeti ve aksesuarları farklıdır. Kimisi sporu seviyor kimisi bilimi. Sanatla ve zanaatla uğraşanları da vardır. Bazıları mutfakta zaman geçirmeyi ve yemek yapmayı severken bazıları da dışarıda zaman geçirmeyi ve keşfetmeyi tercih eder. Bebeklerin tarzına uygun kıyafet ve aksesuar setleri de bulunmaktadır!

Our Generation oyuncak bebekler 46 cm boyundadır. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Bebekler, ilave aksesuar ya da kıyafetli bebekler ve küçük bebekler olarak üç farklı çeşitte oyuncak bebekleri bulunmaktadır. 15 cm olan küçük boy bebekler için ayrıca bir aksesuar ya da kıyafet tasarlanmamıştır. Diğer modelleri; aksesuarlar, kıyafetler, araçlar, mobilyalar ve aksesuarları 46 cm olan bebeklerle uyumludur.

Oyuncak bebeklerin gövdesi bezdir. Baş, omuz ve kalçası hareketlidir. Gözleri kapanabilir ve orta sertlikte bir yapısı vardır. Bez gövdesi sayesinde ağırlık merkezini ayarladığınızda ayakta durmaktadır. Saçları taranabilir ve şekil alabilir.

Bebeklerin saçını nazikçe küçük bölümlere ayırarak tel fırça ile taramanız önerilir. Tararken saçın alt kısmından başlayıp yukarı doğru çıkacak şekilde taranmalıdır. Saçı taramakta zorluk çekmemek için nemlendirip tarayabilirsiniz. Bebeğinizin saçında jel, jöle ve ya köpük gibi şekillendiriciler kullanmamalı ve saçları ısıtarak kullanılan fön makinesi, saç düzleştirici vs. şekillendiricilerden uzak tutulmalıdır.

Tüm oyuncakların üretim aşamasında malzemeler özenle seçilmektedir. Oyuncak bebeklerin ve aksesuarlarının yapımında plastik, Citroflex®, kumaş, şerit gibi çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bütün Our Generation bebekleri ve aksesuarları, uluslararası güvenlik standartlarına ve oyuncak güvenliği testlerine uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Doğaya duyarlı bir marka olarak çevre dostu ambalajlar kullanmaktadırlar.

Çevre Dostu bir Marka! Our Generation

Tüm ambalajlar tekrardan kolayca geri dönüştürülebilen, geri dönüştürülmüş kağıttan yapılmıştır. Tüm kutular tekrar tekrar geri dönüştürülebilir. Plastik olarak 1 numaralı PET plastiği (Çok yumuşak, şeffaf ve gıdalarda tek kullanım içim güvenli olduğu kabul edilir) kullanılmaktadır çünkü en kolay ve en yaygın şekilde geri dönüştürülür. Ayrıca ambalajlarda kullanılan mürekkepler soya bazlı ve vernikler su bazlı olup çevre dosttur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR