799,90 TL KDV Dahil

Jellycat Bez Kitap & Uyku Arkadaşı Peluş Oyuncak

1999 yılında Londra’da kurulan Jellycat markası, orijinal ve yenilikçi tasarımlarıyla hem çocukların hem de ebeveynlerin kalbini fethetmiştir. İlk kurulduğu günden beri sürekli farklı tasarımlar, yenilikçi ürünleri ile ürün yelpazesini genişletmektedir. Bez kitaplar, yumuşak oyuncaklar ve aksesuarlar gurubunda onlarca farklı seçeneği arasında her çocuğun vazgeçemediği bir Jellycat oyuncağı vardır.

Çocuklarınızın ruhsal sağlığı kadar, beden sağlığını da önemseyen Jellycat ürünleri; tamamen anti alerjik özelliğe sahiptir. Çocukların uyku düzenini olumlu yönde etkilediği bilimsel olarak kanıtlanan Jellycat "uyku arkadaşları" ile 0-5 yaş grubu çocukların uyku eğitimi çok daha eğlenceli hale gelebiliyor. Uyku arkadaşlarını görür görmez uyku zamanlarının geldiğini anlayan bebek ve çocuklar, geceleri çok daha huzurlu bir şekilde uykuya dalmaktadır.

Jellycat tavşanlar en sevilen uyku arkadaşı olmaya devam ederken, hışırlı ve farklı dokuları içerisinde bulunduran bez kitaplar bebek oyuncaklarının favorisi olmuştur.

Özel tasarımlı modelleriyle miniklerin elinden bırakamayacağı yumuşacık dokulu Jellycat pelüş oyuncakları anti alerjik özelliği sayesinde güvenle kullanılmaktadır.

Jellycat ürünlerinde güvenlik son derece önemlidir. Çocukların oyuncaklarla güvende kalması için mümkün olan en büyük özeni göstermektedir. Bir çocuğun hayalinden ilham alarak oyuncaklar diyarına giren Jellycat, Avrupa Birliği (CE ve EN71) ve A.B.D. (ASTM) standartlarına uygun üretimler gerçekleştirmektedir.

Tüm oyuncakları her yaşa uygunluğu açısından test edilmiştir. Bu nedenle satın aldığınız oyuncak üzerinde belirli bir güvenlik önerisi yok ise her yaş için güvenli olduğu anlamına gelir. Doğumdan 100 yaşına kadar belki de daha uzun yıllar güvenilirlik için uygundur. Her ürün için bakım ve temizlik talimatı belirtilmiştir.

Peluş oyuncaklar elde yıkama yaparak ve sererek kurutulmalıdır. Çamaşır makinesinde yıkanmamalı ve kurutma makinesinde kurutulmamalıdır. İstendiği takdirle silerek temizleyebilirsiniz. Bez kitap modellerinde ise ilk sayfalarında bulunan ses mekanizması nedeniyle silerek temizlemeye uygundur.

En çok sevilen uyku arkadaşları Isabel Abbey’de!

Hışırlı bez kitapları ve peluş oyuncak gurubunda tüy dökmeyen ve anti alerjik özelliğe sahip Jellycatlerin uzun yıllardır Türkiye distribütörlüğünü yapan Isabel Abbey, çocukları bu çok sevilen uyku arkadaşlarıyla buluşturmanın sevincini yaşıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR