Genç & Yetişkin Scooter

Scooter sadece çocukların değil; genç ve yetişkinlerin de kullanmaktan zevk aldığı bir üründür. Özellikle elektrikli scooter modelleri son yıllarda ülkemizde şehir içi kullanımda yaygınlık kazanmaya başladı. Gençler ve yetişkinler için scooter modellerini bu kategorimizde sizler için bir araya getirdik.

14 ve 16 yaş üzeri kullanım için özel olarak tasarlanan modellerimizle dışarıda şehir içi rahatça ulaşımınızı gerçekleştirebilir ve güzel havalarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Scooter Çeşitleri

Bu kategorimizde yer alan scooter çeşitleri gençler ve yetişkinler için özel olarak tasarlanmıştır. En çok tercih edilen ürünler arasında Globber NL 230 modeli bulunuyor. Bu ürün 16 yaş üzeri kullanım için tasarlanmıştır. 100 kiloya kadar taşıma kapasitesi ve kademeli katlanabilme özelliği sayesinde şehir içi seyahatler için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Direksiyon fren sistemi ve yön dönüm performansını arttıran T-bar desteği ile yetişkinler şehir içinde rahatlıkla kullanabilirler.

Globber yetişkin scooter modelleri arasında One K Aktive modeli de yoğun talep görmektedir. Bu ürün de 16 yaş ve üzeri kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır. 100 kilo taşıma kapasitesi ve katlama özelliği sayesinde farklı ihtiyaçlara cevap veren bir üründür. Gidon boyunu 74-84 cm arası ayarlayabileceğini bu ürün şehir içindeki seyahatlerinizde büyük kolaylıklar sunacaktır.

Gençler için scooter modelleri arasında One NL 125 modelini de tercih edebilirsiniz. Bu ürün 8 yaş ve üzeri kullanım için tasarlanmıştır. 100 kilo taşıma kapasitesi olan bu ürün 190 cm boya kadar kullanıcılara hizmet verebilir. Arka tekerlekte fren sistemi sayesinde şehir içinde kolayca kontrol edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. 99 cm yüksekliğe kadar gelebilen T-bar ile yön dönüm performansı da yüksektir.

Elektrikli Scooter Modelleri

Scooter modelleri arasında elektrikli ürünler son yıllarda özellikle şehir içi kullanımda yoğun olarak tercih edilmektedir. Globber One K- Motion 15 elektrikli model yetişkinler tarafından tercih edilmektedir. Bu ürün 14 yaş üzeri için özel olarak tasarlanmıştır. 100 kiloya kadar ağırlık ve 2 metreye kadar boydan taşıma kapasitesi bulunur.

Yetişkinler için elektrikli scooter modelleri 2 tekerlekli ve katlanabilir ergonomik bir yapıya sahiptir. Tabanında yer alan akıllı hızlandırma sensörü yardımıyla hızınızı kullanırken ayarlayabilirsiniz. 3 saatte şarj olan bu ürünler 15 km kadar sürüşte tek bataryayla gidebilmektedir. Saaatte 18 km hıza kadar ulaşabilen elektrikli scooter modeli kaydırmaz tabana sahip olduğu için şehir içinde çok rahat bir kullanım vadetmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR