B.Toys Oyuncaklar

Oyuncak sektörü içerisinden en çok satan markaların başında yer alan B.Toys’un hikâyesi: iki tasarımcı dostun, çocukluk tutkularından gitmeleri ve hayallerini gerçekleştirmeleri ile başlar. Hızlı bir büyüme sonucu ABD’li oyuncak markası, diğer şirketler arasında kendisine kalıcı bir yer sağlıyor; oyuncak yapımı ve işçiliğinde ise Dodle Do’daki tasarımcı ebeveynleri, B. Toys ailesinin dâhil eder. Böylece aile şirketi olan ‘Battat,’ ebeveyn üyeleri sayesinde ailesini güvenli bir şekilde genişletmiş oldu.

B Toys, şirket prensipler doğrultusunda geleceğe umutla bakmak, dünya ve çocuklar için doğa dostu marka olmayı hedeflemiş ve başarmıştır.

Bir oyuncaktan çok daha fazlasını isteyen ve hayata geçiren B. Toys’un amaçları arasında: çocukların oyuncakta aradığı, mutluluk, merak ve (eğlence) maceraperest duygularına, ürünleriyle eşlik etmek ve çocuklarla birlikte güzel anılar biriktirmek bulunuyor.

Tasarım

B. Toys ürünleri, çocuklara zarar vermemesi adına oval kenarlara sahip. Yenilikçi yapısıyla gün geçtikçe ürünlerine benzersiz fonksiyonlar ve tasarımlar, eklemeyi de ihmal etmez. Bebeklik döneminden çocukluk dönemlerine değin eğlenilmesi gerektiğine vurgu yapan B.Toys, bu yüzden ürünleri piyasaya sunarken: klasik ürünlerin yanı sıra modern ve eğlenceli çocuk mobilyaları ile bebeğinizin her dönemine eğlenceli şekilde ayak uyduruyor.

Doğa Dostu Malzemeyle Buradayız!

B. Toys, birbirinden benzersiz ambalajlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor! Bunu yaparken diğer markaların aksine ekolojik ayak izini en aza indirgemek için çaba sarf eder. Ürünlerde kullanılan ambalajlar ile doğa dostu olmayı hedeflenerek ‰100 geri dönüştürebilir malzeme kullanılmıştır. Bu doğrultuda kullanılan soya bazlı mürekkep, doğaya emisyon yaymaz ve ekolojik ayak izimizi minimum seviyeye çeker. Soya bazlı mürekkep hem minik dostlarımız hem de doğa için zararlı kimyasal içermez.

Gereksiz Paketleme mi? Tercih Etmiyoruz

B. Toys, her ne kadar ürünleri ve ambalajları zararlı kimyasal içermiyor olsa bile gereksiz paketlemeye sıcak bakmıyor. Bu nedenle belirli ürünler korunaklığı ve güvenliği sağlanarak bir etiketle ile alıcıya ulaştırılır. Diğer ürünlerde kullanılan tüm kutular ise geri dönüştürebilir kâğıtlardan yapılıyor. Bu sevimli kutular, çocuğunuzun odasında ister oyuncak kutusu isterse dekoratif olarak yerini alabilir.

B.Toys Oyuncakların Çocuklara Katkıları Nelerdir?

B Toys üyesi herhangi bir oyuncağın birden fazla fonksiyona sahip olması, çocuklara merak duygusunu aşılarken oyun dünyası farklı bakış açısı kazandıracak etkidedir. Markanın oyuncağı bireysel oyun kurabilme, çocuğunuzun hayal gücü ve zihinsel gelişimine katkısı sağlıyor. Yeni doğan oyuncakları, bebeğinizin sebep-sonuç ilişkisini algılamasına yardımcı olur. Diğer yaş aralıklarına göre belirlenen oyuncaklar ile çocuğunuzun ince-motor ve kaba-motor becerileri gelişimi güvenli bir şekilde desteklenir. Örneğin ahşap malzemeden üretilen aktivite küpleri: çocuğunuz renkli ve eğlenceli vakit geçirirken çiftlik hayvanlarını tanımasını sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR