4.499,90 TL KDV Dahil

Peluş

Yumuşak ve tüylü yapısı sayesinde peluş oyuncak çeşitleri çocukların her zaman ilgisini çekmektedir. Kadife kumaştan özel olarak üretilen peluşlar hem kız çocukların hem de erkek çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanır.

Bu oyuncaklar çocuklarınızın yanından hiç ayırmadığı, yanlarında kendilerini güvende hissettikleri uyku arkadaşı olarak da kullanılabilecek ürünlerdir. Tasarımlarımız arasında farklı hayvan figürleriyle birlikte film ya da çizgi film kahramanlarının peluş oyuncaklarını bulabilirsiniz.

Peluş oyuncaklar çok yumuşak bir dokuya sahiptir. Tamamen sağlık dostu olan bu oyuncaklarla çocuklarınız hem çevresini tanıyacak hem de sevgi gösterecekleri bir oyuncağa sahip olacaklar. Ergonomik modelleriyle bu oyuncaklar uyku sırasında, gezmeye gittiğinizde ya da dışarıda vakit geçirirken yanınıza alabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Peluş Oyuncak Çeşitleri

Peluş oyuncak çeşitleri kategorimizde hayvan figürleri çocukların en çok ilgisini çeken modeller oluyor. Peluş hayvanlar çocuklarınızın hayvanları tanımasını ve gelişimsel özelliklerine uygun yapıları nedeniyle hayvanları sevmesini sağlar.

Peluş ayı özellikle kız çocuklar arasında çok ilgi görmektedir. Sevimli tasarımlarıyla peluş ayılar çok küçük modellerde üretilebildiği gibi çok büyük modellerde de tercih edilmektedir. Oyuncak ayı modelleri yetişkinler tarafından da ilgi görmektedir.

Devasa boyuta sahip hayvanlar arasında yer alan filler de peluş oyuncaklar kategorisinde çok ilgi görmektedir. Çocuklarınızın filleri tanıması ve sevmesi için uyku fili olarak modellerimizi tercih edebilirsiniz. Bu ürünler bebeklerinizde yatak görevini yerine getirir.

Köpek, kedi, dinozor, ahtapot, zürafa gibi peluş hayvanlar da sevimli tasarımlarıyla çocukların ilgisini çekmektedir. Peluş tavşan da canlı renkleriyle çocukların yanından ayırmadığı oyuncaklar arasında yer alır.

Giydirilebilir Pelüş Oyuncaklar

Son yıllarda giydirilebilir peluş oyuncak modelleri yoğun olarak tercih edilmektedir. Giydirilebilir modeller çocukların alt ve üst giyim ürünlerini çıkarıp giydirebilmesini sağlar. Bu sayede çocuklarınızın hem zekası gelişir hem de motor becerilerini kullanırlar.

Giydirilebilir peluş kedi modelleriyle oynarken çocuklarınız hem eğitici etkinliklere katılır hem de başarma duygusunu yaşarlar. Bu modellerin diğer bir işlevi de çocuklara kıyafet giyip çıkarma bilincini fark ettirmesidir.

Peluş Oyuncaklar Nasıl Kullanılır?

Peluş oyuncaklar genellikle bebeklik döneminde çocukların oyun oynayabilmesi için tercih edilir. Daha çok oyun arkadaşı olarak kullanılan bu ürünler uyku oyuncakları işlevi de görür. Peluş oyuncaklar yapısı gereği bebekleriniz ısırdığında, ellediğinde ya da fırlattığında yumuşak yapısıyla bir zarar oluşturmaz. Bu yüzden uyku sırasında bebeğinizi rahatsız etmeden güvenli bir uyku deneyimi yaşamasına yardımcı olurlar. Bu oyuncakları çocuklarınız almanın yanında kendinize, arkadaşlarınıza, eşinize, sevgilinize ve sevdiklerinize de özel günlerde alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR