1.999,90 TL KDV Dahil

Figür Oyuncak Modelleri

Bebeğiniz için oyun ve oyuncaklar gelişimi açısından çok önemli araçlardır. Eğitici oyuncaklar ile bebeklerinizin fiziksel ve zihinsel gelişimine büyük katkı sağlayabilirsiniz. Zaman ilerledikçe çocukların oyuncaklardan beklentisi de değişmektedir. Bebekler benliklerini kazanmaya başladıktan sonra izledikleri çizgi filmler ve animasyon gibi görsel araçlarda karşılarına çıkan figür oyuncakları ilgilerini arttırırlar.
Çocukların ilk dönemden itibaren hayvanlara olan ilgisi çok fazladır. Çevreyi tanıma süreci içindeki çocuklar hayvan figür oyuncakları sevimli tasarımları ile hayvanlara yönelik olumlu bir tutum geliştirebilirler.
Eğlenceli plastik hayvan figürleri çocukların ilgisini çekme konusunda çok başarılıdır. İzledikleri çizgi filmlerde karşılarına çıkan hayvanlara ait figür oyuncaklarla çocuklar karakterleri zihinlerinde canlandırabilir ve hayal güçlerini geliştirebilirler. Çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebileceği birçok figür oyuncağı için kategorimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Figür Oyuncaklar
Çocuklarda yaşın ilerlemesine bağlı olarak zihinsel yetenekler gelişir. Çocuklarda akıl yürütme ve farklı senaryolar üretebilme becerisi geliştikçe oynadıkları oyunlar da daha nitelikli ve eğitici hale gelir. Çiftlik hayvan figürleri ile çocuklarınızın eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlayabilirsiniz.
Oyuncak hayvan figürleri çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak ürünlerdir. Ses çıkaran modeller sayesinde çocuklar hayvan seslerini öğrenebilir ve hayvanlara karşı olumlu tutum geliştirmeye başlayabilirler.

Figür oyuncakları çocukların hayvanları konuşturarak çizgi film izlerken gördüğü manzaraları canlandırmasını ve yeni manzaraları ortaya çıkarmasını sağlamaktadır. Sizler de çocuklarınızla birlikte vakit geçirerek hayvan figürleri sayesinde olumlu davranışlar kazanmasını sağlayabilirsiniz.
Figür Oyuncakları Faydaları Nelerdir?
Çocuklar çevreyi anlamaya başladıkça ve dil becerileri geliştikçe oyunlara daha fazla merak sararlar. Oyun oynarken ellerinde olan mini hayvan figürleri barındıran oyuncaklar sayesinde hayal güçlerini çok etkin bir şekilde kullanabilirler.
Bebeğiniz
figür oyuncaklarıyla oynarken farklı senaryoları kurabilme ve ortaya çıkarabilme yeteneği kazanacaktır. Figür oyuncakları bebeklerin sosyalleşme becerilerini geliştirirken sevgi, dostluk, mutluluk gibi iyi duyguları edinmelerini de sağlayacaktır.
Oyuncak hayvan figürleri oyunlar sırasında bebeklerinizin sebep sonuç ilişkisi kurmasını ve farklı akıl yürütme becerileri kazanmasını da sağlayabilir. Figür oyuncakları aynı zamanda ebeveynlere çocuklarının ilgi duyduğu alanları görme konusunda da büyük avantajlar sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR