2.299,90 TL KDV Dahil
2.299,90 TL KDV Dahil
7.999,90 TL KDV Dahil
3.299,90 TL KDV Dahil

Oyuncak Bebek & Aksesuarları

Bebeklik ve çocukluk döneminde en çok ilgi çeken oyuncaklar arasında oyuncak bebekler geliyor. Çocuklarınız daha bebeklik döneminden itibaren oyuncak bebeklerle oynamaktan zevk alacaktır. Kategorimiz içinde çocuklarınızın dikkatini çekecek onlarca ve sınırsız kombinde model bulabilirsiniz.

Oyuncak bebek çeşitleri içinden farklı özellik ve renklerde ürünler bulabilirsiniz. Çocuklarınızın sağlığını düşünerek oyuncak bebeklerde gövdeyi bez olarak tasarlıyoruz. Tüm oyuncak bebeklerimiz farklı görünüşleriyle kendi tarzını ve kişiliklerini ortaya koyuyor.

Çocuklarınız oyuncak bebekler yerine kendini koyarak hem eğlenceli vakit geçirecek hem de kurguladığı oyunlarla sosyalleşebilecek. Konuşmaya başlayan çocuklar oyuncak bebeklerle oynarken dil gelişimini de sağlayabilir.  Çocuklarınız oyuncak bebekleri istediği gibi giydirebilir ve bebeğin günlük hayattaki bakımını yaparak kendini ailesinin yerine koyabilir.

Oyuncak Bebek Modelleri

Our Generation oyuncak bebek alanında dünyaca ünlü bir Kanada markasıdır. Oyuncak bebek, kıyafet ve aksesuar alanında sınırsız bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Our Generation ürünlerini web sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

Koleksiyonumuz içinde oyuncak bebekle aynı kıyafet bebeğiniz için de gelecek modeller de bulunmaktadır. 3-5, 5-7, 7-9 yaşlar içi tasarlanan şirin kıyafetlerle bebeğiniz kendini yeni oyuncağıyla özdeşleştirecek ve çok eğlenceli dakikalar geçirecektir.

Dans ve spor etkinlikleri kıyafetlerine sahip bebekler çocuklarınızın bu tarz etkinlikleri tanımasını ve sahiplenmesini sağlayacaktır. Sitemizde onlarca oyuncak bebek modeli arasından bir seçim yapabilirsiniz. Oyuncak bebek fiyatları hakkında kategorimiz içinde karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Oyuncak Bebek Aksesuarları

Oyuncak bebekler çocuklarınızın tek başına sıkılabileceği oyuncaklardır. Oyuncak bebekler yanında oyuncak bebek aksesuarları da satın alabilirsiniz. Aksesuarlar içinde evi, iş yerini ya da çeşitli sosyal ortamları betimleyen aksesuarlar ile bebeğiniz çevresini çok daha iyi tanıyabilir.

Oyuncak bebek aksesuar çeşitleri aynı zamanda bebeğinizin hayal gücünü kullanmasını da sağlar. Aksesuar seti içinde yer alan ürünlere uygun bir kurgu gerçekleştiren bebeğiniz oyuncak bebeğiyle bu kurguyu gerçekleştirir.

Oyuncak Bebek Kıyafetleri

Oyuncak bebek kıyafetleri bebeğinizin ilgisini çekecektir. Özellikle bebeğine giydirebileceği kıyafetlere kendisi de sahip olursa daha zevkle oynayacaktır. Tüm oyuncak bebekler giydirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bebeğinizin beğenisine uygun sınırsız sayıda kıyafet seçeneğini web sitemizde bulabilirsiniz.

Our Generation oyuncak bebek kıyafetleri içinde yazlık giysiler, ayakkabılar, Jean kıyafetler ve daha çok fazla seçeneği bulabilirsiniz. Bebeğiniz kıyafetlerle kendi bebeğini giydirirken mevsimlere göre giyinmeyi kavrayabilecek ve giyinme deneyimi sırasında psikomotor becerilerini nasıl kullanacağı konusunda fikir de edinebilecek. Oyuncak bebek modelleri ve kıyafet seçenekleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR