Oyun ve Evcilik

Çocuklar anne ve babalarının ev içindeki rollerini taklit etme eğilimindedir. Evcilik gibi oyunlar, anne baba ile çocukların birlikte vakit geçirebileceği ve sosyalleşebileceği oyunlardır. Birlikte yemek yaptığınız, çamaşır yıkadığınız, televizyon izlediğiniz ve bahçede oyuncak bebeklerle oynadığınız oyunlar çocuklarınızın ilgisini çekecektir. Geniş koleksiyonumuz içinde çocuğunuzun yaşına, yeteneklerine ve cinsiyetine uygun ilgi çekici oyuncak modelleri bulabilirsiniz. Bebek evlerinde bebeğiniz güzel vakit geçirirken sizler de ona eşlik edebilir ve çevreyi daha kolay tanımasını sağlayabilirsiniz.

Evcilik Oyuncakları

Bebek evleri, figür oyuncaklar, oyuncak arabalar gibi birçok kategori yer almaktadır. Çocuklar figür oyuncaklarıyla oynarken farklı senaryolar kurabilme ve ortaya çıkarabilme yeteneği kazanacaktır. Figür oyuncakları bebeklerin sosyalleşme becerilerini geliştirirken sevgi, dostluk, mutluluk gibi iyi duyguları edinmelerini de sağlayacaktır.

Oyuncak arabalar çocuklarınızın vakit geçirirken ince ve kaba motor becerilerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Ayrıca oyuncak arabaların diğer bir işlevi de kavrama yeteneklerini geliştirerek zihinsel gelişimlerini tamamlamalarını sağlamasıdır.

Bebek oyun evi bebeğinizin her zaman ilgisini çeken oyuncakların başında gelir. Özellikle oturmayı öğrenen ve yürümeye başlayan bebekler oyuncak evlerde uzun saatler boyunca sıkılmadan vakit geçirebilir.

Babalarını taklit etme eğiliminde olan çocuklarda tamir setleri el becerilerini ve motor becerilerini geliştirmeye olanak tanır. Çocuklarınız bu setlerle oyun oynarken farklı senaryolar geliştirebilir ve kurguladığı senaryoyu hayata geçirebilir. Çocuklarınızla birlikte sizler de oyuncak tamir setleri ile oyunlar oynayabilir ve birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu setler çocukların ince motor becerilerini geliştirmede ve aşamalı bir görevi yerine getirme becerisinde çok etkilidir.

Evcilik Oyuncak Setleri

 

 

 

Oyuncak setleri satın alırken cinsiyete dayalı yaklaşım yapmak çok yanlış olacaktır. Bir kız çocuğu babasını taklit ederek tamir setine ilgi duyabileceği gibi bir erkek çocuğu da mutfak eşyalarına yönelik tasarlanan oyuncaklarla annesini gördüğü gibi vakit geçirebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR