Magformers

Geleceğin Mimarları düşünülerek kurulan Magformers, dünyanın önde gelen manyetik çocuk oyuncakları üreticilerinden biridir.

Magformers, çocuklar için manyetik bina oyuncaklarında endüstri lideridir. Çocukların yaratıcılıkla gelişmesinin hayati olduğuna inanıyor ve patentli, 'her zaman çekici' manyetik teknolojisi benzersiz bir yapısal oyun deneyimi sunuyor. Magformers, geleceğin yaratıcılarına ilham veren yüksek kaliteli, ürün güvencesi sağlar.

Ürün Güvenliği

Magformers, ürünlerinin kalitesinden ve sunduğu oyun deneyiminden gurur duymaktadır. Her şekil, garantili bağlantı için türünün en güçlüsü olan dönen Neodimyum mıknatısları içerir. Her mıknatıs, Sonic kaynaklı, BPA içermeyen, HQABS plastikte güvenli ve emniyetli tutulur. Bu üretim süreci, her bir mıknatısta güvenli ve uzun ömürlü bir oyun deneyimi sağlar.

Magformers, her bir mıknatısın güvenli bir şekilde kapsüllendiğinden emin olmak için büyük özen gösterir. En yüksek kaliteli malzemeleri kullanıyorlar ve her tasarım, güvenliği ve uzun süreli oynamayı sağlamak için titizlikle test ediliyor. Tüm ürünlerimiz gerekli Uluslararası Standartları karşılar.

Magformers ürünleri sıkı ABD güvenlik oyuncağı standartlarına bağlıdır ve tümü CPSIA, EN71, ASTM onaylıdır. Magformers herhangi bir BPA, ftalat, PVC, lateks veya toksik malzeme kullanmaz. Magformers, şimdiye kadar herhangi bir güvenlik olayı veya geri bildirim yaşamamıştır.

Orijinal Magformers Nasıl Anlaşılır?

Magformers harika bir üründür. Bu yüzden piyasada çok sayıda taklit veya sahte Magformers bulunmaktadır.

Çocuklarınızın mıknatısların gevşeyebileceği manyetik oyuncaklarla veya gevşek mıknatıslarla oynamasına asla izin vermeyin.

Orijinal Magformers'larda (bir tür ABS plastik) kullanılan plastik çok yüksek kalitede ve sadece Magformers'ta kullanılıyor. Aslında, kullanılan gerçek plastik sadece Magformers için oluşturuldu! Bu, gerçek Magformers ile aynı plastikten başka hiçbir plastik oyuncağın yapılmadığı anlamına gelir!

Bu nedenle, orijinal Magformerslar parçaların çok yüksek bir standartta yapıldığından emin olmak için düzenli güvenlik testlerine tabi tutulur, böylece küçük mıknatıslar güvenli bir şekilde kapsüllenir ve oyun sırasında makul düzeyde kötüye kullanım olsa bile gevşemez.

Her bir Magformers manyetik şekli, Magformers kelimesiyle kabartılmıştır.

Ödüller

  • ASTRA Çocuklar İçin En İyi Oyuncak Ödülü - 2010
  • Oppenheim Platin Ödülü - 2012 ve 2013
  • Oppenheim Altın Mühür Ödülü - 2016
  • Akademisyenlerin Seçimi Ödülü - 2017
  • Toy Insider En İyi Tatil Oyuncağı – 2019

Magformers Artık Isabel Abbey'de!

Magformers markası Türkiye distribütörü Isabel Abbey ile Türkiye’de yaşayan çocuklarımızla kavuştu. Dönme dolaptan helikoptere, polis arabasından rokete birçok şekli oluşturabilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşturun ve olağanüstü şekiller ortaya çıkarın! Çocuklar Magformers’a bayılıyor! Her geçen gün yeni eklenen oyuncak modelleri ile Magformers setlerini Isabel Abbey’de bulabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR