Globber Scooter & Bisiklet Modelleri

Globber, scooter sektöründe 20 yıldan fazla deneyime sahip uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından 2014 yılında kurulan bir Fransız markasıdır. Bebek, çocuk ve yetişkin scooterlarıyla her yaşa hitap etmektedir. Dünyaca ünlü markaları kendi bünyesi altında buluşturan Isabel Abbey, Globber Türkiye distribütörüdür. Isabel Abbey 2017 yılından bu yana çocukları ödüllü tasarımları ve her yaşa uygun modelleri ile Globber scooterlar ile tanıştırmıştır.

Tasarımları yeniliğe açık ve her biri patenlidir. Kaliteli ve güvenlikli scooterları, oturaklı scooterları, üç tekerlekli bisikletleri ve elektrikli scooterları ile tanınan Globber scooterları ve son zamanlarda üç tekerlekli bisikletleri için 20'den fazla ödül kazanmıştır.

Eğlence ve Özgürlük!

Globber, şık tasarımları ve benzersiz işlevleriyle bir scooter kullanmanın ne kadar kolay ve eğlenceli olduğunu kanıtlar. Çocuklar ve yetişkinler için rahat ve güvenilir bir sürüş sağlar. Tasarladığı aksesuarlarıyla scooter sürüşünü eğlenceli hale getirir.

Çocuğunuzla Birlikte Büyüyen Globberlar

Globber Bisiklet Explorer modeli 10 aylık bebekler için tercih edilen ebeveyn kontrollü üç tekerlekli bir modelken, sonrasında üç tekerlekli bisiklete ve sonrasında 5 yaşa kadar kullanım sağlayan iki tekerlekli denge bisikletine dönüştürülmektedir. Böylelikle bebeklikten başlayan bisiklet keyfi aparatları değiştirilerek uzun yılla kullanılan bir denge bisikleti olarak karşımıza çıkar.

Globber Oturmalı Scooter Go Up modeli ise 15 aylık dönemlerde ebeveyn kontrollü oturmalı scooter olarak hem eğlenceli hem de çocuğun dengesini sağlama becerisini kazandıran, sonrasında üç tekerlekli denge bisikletine ve sonrasında 9 yaşa kadar kullanılan normal scootera dönüşen bir modeldir.

Globber scooterın diğer modelleri ise gerek taşıma kapasiteleri, t-barı kademeli ayarlamaları ve katlanabilen özellikleri ile çocuğunuzla birlikte büyüyen büyüdükçe yeni özelliklerini keşfetmesiyle heyecanını hiç kaybetmeyeceği bir scooter modeli sunar.