Globber, scooter sektöründe 20 yıldan fazla deneyime sahip uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından 2014 yılında kurulan bir Fransız markasıdır. Bebek, çocuk ve yetişkin scooterları ile her yaşa hitap etmektedir. Dünyaca ünlü markaları kendi bünyesi altında buluşturan Isabel Abbey, Globber Türkiye distribütörüdür. Isabel Abbey 2017 yılından bu yana çocukları ödüllü tasarımları ve her yaşa uygun modelleri ile Globber scooter lar ile tanıştırmıştır.

Tasarımları yeniliğe açık ve her biri patentlidir. Kaliteli ve güvenlikli scooterları, oturaklı scooterları, üç tekerlekli bisikletleri ve elektrikli scooterları ile tanınan Globber scooter ları ve son zamanlarda üç tekerlekli bisikletleri için 20'den fazla ödül kazanmıştır.

Globber Scooter’lar ile Eğlence ve Özgürlük!

Globber, şık tasarımları ve benzersiz işlevleriyle bir scooter kullanmanın ne kadar kolay ve eğlenceli olduğunu kanıtlar. Çocuklar ve yetişkinler için rahat ve güvenilir bir sürüş sağlar. Tasarladığı aksesuarlarıyla scooter sürüşünü eğlenceli hale getirir.

Çocuğunuzla Birlikte Büyüyen Globber Scooter’lar!

Globber Bisiklet Explorer modeli 10 aylık bebekler için tercih edilen ebeveyn kontrollü üç tekerlekli bir modelken, sonrasında üç tekerlekli bisiklete ve sonrasında 5 yaşa kadar kullanım sağlayan iki tekerlekli denge bisikletine dönüştürülmektedir. Böylelikle bebeklikten başlayan bisiklet keyfi aparatları değiştirilerek uzun yıllar kullanılan bir denge bisikleti olarak karşımıza çıkar.

Globber Oturmalı Scooter Go Up modeli ise 15 aylık dönemlerde ebeveyn kontrollü oturmalı scooter olarak hem eğlenceli hem de çocuğun dengesini sağlama becerisini kazandıran, sonrasında üç tekerlekli denge bisikletine ve sonrasında 9 yaşa kadar kullanılan normal scootera dönüşen bir modeldir.

Globber scooterın diğer modelleri ise gerek taşıma kapasiteleri, t-barı kademeli ayarlamaları ve katlanabilen özellikleri ile çocuğunuzla birlikte büyüyen büyüdükçe yeni özelliklerini keşfetmesiyle heyecanını hiç kaybetmeyeceği bir scooter modeli sunar.

Glober Scooter Fiyatları

Globber Scooter, yüksek kaliteli materyaller kullanılarak üretilen, çocukların ve yetişkinlerin güvenle kullanabileceği bir scooter markasıdır. Globber Scooter'ın fiyatları, model ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Globber Scooter'ın tüm modelleri, yüksek kaliteli materyallerden yapılmıştır ve kolay kullanım ve taşıma özellikleri ile dikkat çeker. Ayrıca, özellikle çocuklar için tasarlanmış modeller, çocukların güvenliği için özel olarak test edilir ve onaylanır.

 

 

 

 

 

 

 

Globber Scooter, kaliteli ve güvenli scooter modelleri sunan bir markadır. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ve farklı özellikleri sayesinde herkesin ihtiyaçlarına uygun bir scooter bulması mümkündür.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR