Djeco Oyuncak

Anneden oğula geçen bir hikaye! 1954 yılında Fransa’da birkaç kadın birleşerek bir maceraya atılmış ve tutku dolu bir markanın ilk adımları atılmıştır. Yaratıcılık ve cesaretleri ile kısa sürede oyuncak dalında 4 ödül kazanmışlardır. Ama asıl hikaye 1989’da yeni bir atılımla piyasada olmayan benzersiz oyuncakları hayal etmek, onları tasarlamak ve üretmekle başladı.

Başlangıçta ahşap, karton oyuncaklar sonrasında kart ve kutu oyunları ile ürün yelpazesini iyice genişletti. Asıl çocuklar için aktivite, sanat ve yaratıcılık setleri ile yaratıcı ve eğlenceli ürünleri ile oyuncak sektöründe devrim yarattı. Üretilen oyuncakların birçoğu dünya çapında altmıştan fazla dile çevrildi.

Hayal Et! Tasarla! Üret!

Djeco ürünlerini alıp oynadığınızda bir daha vazgeçememenizin nedeni tasarım, yaratıcılık, farklılık ve kalitesidir. Tüm bu oyuncakları gördüğünüzde üretim aşamasında ki hassasiyeti fark edersiniz. Djeco çocuklar için evcilik oyuncakları, figür oyuncaklar, müzikli oyuncaklar, kart ve kutu oyunları, yaratıcı etkinlik oyunları ve dekoratif ürünler tasarlar. Her yıl farklı ürünlerle kendini yenileyen neredeyse her gün yeni bir ürün tasarlayan ve çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çalışan bir markadır.

Tasarımları yaparken çocuklar gibi herkesin eğleneceği oyuncaklar ve oyunlar hayal ederek çalışan ekip arkadaşları ile bu kadar yaratıcı ve eğlenceli oyuncaklar üretilir. Djeco için kalite ve estetik önemlidir ancak asıl önemli olan çocukların merak duygusunu uyandırmak, hayal gücünü teşvik etmek ve keşfetmelerini sağlamaktır. Ürünlere gösterdikleri özeni ürün ambalaj ve anlatım kitapçıklarında da gösterdiklerini görebilirsiniz.

Djeco Oyuncaklarında Güvenlik

Djeco ürünleri kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiş, uluslararası güvenlik standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır. Ambalaj üzerindeki CE işareti, ürünün Avrupa standartlarına uygun olduğunu gösterir. Her bir ürün özenle paketlenmiş ve ürünlerin üzerinde uygun olan yaş gurupları belirtilmiştir.

Djeco Türkiye Hikayesi ve Isabel Abbey!

Uzun yıllardır Djeco Türkiye distribütörü olan Isabel Abbey’de tüm oyuncaklarını bulabilirsiniz. Biz Isabel Abbey ailesi olarak Djeco markasını o kadar çok sevdik ki! Oyuncak satışı yaparken önceliğimiz eğlendiren ancak eğlendirirken de iz bırakacak, hayal gücünü ve keşfetme duygusunu geliştirecek oyuncakları çocuklara sunmak. Djeco markasının tüm ürünlerinin kalitesini, zaman içerisinde çocukların uzun yıllar severek oynadığını görünce vazgeçilmez bir parçamız oldu.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR