Dekoratif Puzzle

Bebeğinizin gelişimine katkı sağlamak ve zihinsel gelişimini desteklemek adına çeşit çeşit oyuncaklar satın alırsınız. Son dönemlerde bebeklik çağından itibaren zihinsel gelişim için en etkili oyuncaklar arasında puzzle çeşitleri geliyor. 1 yaşına kadar çocuğunuzun ilgisini çekmesi adına dekoratif puzzle çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bebeğiniz için tercih edeceğiniz dekoratif yapbozlar görsel zekasını ve algı seviyesini geliştirmede çok etkili olacaktır.

Dekoratif yapboz çeşitleri bebekler için rengarenk ve ilgi çekici yapıları yanında farklı becerileri öğrenmesi, problem çözme becerisi kazanması ve zihinsel becerilerini kullanması açısından çok avantajlıdır.

Bu ürünler standart puzzle çeşitlerinden farklı olarak rengarenk tasarımları, çerçeveye benzeyen yapısı ve her yaşa özel parça sayıları ile bebeklerinizin problem çözme yanında elinde tutarak ve çevresinde konumlandırarak dikkatini çekebilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Dekoratif Puzzle Faydaları Nelerdir?

Dekoratif yapboz modelleri ebeveynler tarafından daha fazla tercih edilmeye başladı. Özellikle 0-1 yaş arasında bebekler çevreye karşı çok aktiftirler. Ancak eğitici oyuncaklarla olan yapbozlarla oynama konusunda sınırlılıkları vardır. Çünkü standart bulmacalar çocukların ilgisini çekmeyebilir. Bebeğinizin rahatça kavrayabileceği bu ürünler rengarenk tasarımlarıyla bebeklerinizin ilgisini her zaman canlı tutacaktır.

Dekoratif bebek puzzle bu dönemdeki çocuklar için puzzle hayvanları ve diğer nesneleri tanıma konusunda kolaylıklar sağlar. Dekoratif yapbozlar çocukların hafızalarını ve el becerilerini de geliştirir. Bu kategorimiz içine birbirinden eğlenceli ve farklı parçalara sahip dekoratif puzzle seçeneklerini bulabilirsiniz.

Dekoratif Puzzle Fiyatları

Dekoratif puzzle fiyatları; oyuncağın markası, tasarımı, parça sayısı ve oyuncağın üretiminde kullanılan malzemeye göre değişecektir. Dekoratif çocuk puzzle modelleri için koleksiyonumuzu inceleyebilir ve bütçeniz ile bebeğinizin seviyesine uygun modelleri sipariş edebilirsiniz.

Kız çocuklar için Cinderella figürleri ön plana çıkarken erkek çocuklar için Pinokyo, The Pirate, Kızılderili gibi figürler ilgi çekmektedir. Çocuklarınızın seviyesine uygun basit dekoratif puzzle modellerinden başlayarak akıl yürütme becerisi geliştikçe daha zorlu modelleri tercih edebilirsiniz.

Dekoratif puzzle modellerini tamamladıktan sonra topladığınızda dekoratif kutusunda bebeğinizin odasında saklayabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde bebeğinizin her zaman dikkatini çekecek olan karton bulmaca çeşitleriyle her zaman yeni baştan oynayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR