Tükendi
2.699,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo

Bahçe Oyuncakları

Açık havada vakit geçirmek çocukların gelişimi için çok önemlidir. Çocuklarını teknoloji bağımlılığından uzaklaştırmak isteyen ebeveynler dış mekanlarda vakit geçirmelerini sağlamaya çalışırlar. Çocukların dış mekanlarda vakit geçirebilmesi için bahçe oyuncakları çok işlevsel seçimlerdir.

Evinizin bahçesinde, deniz kıyısında ya da parklarda vakit geçirirken çocuklarınızın açık havalarda güzel vakit geçirmesi ve eğlenmesi için bahçe oyuncakları tercih edilebilir. Firmamız tarafından üretilen tüm bahçe oyuncakları çocuklarınızın sağlığına zarar vermeyecek malzemelerden üretilmektedir.

Oyuncaklarda yer alan plastik parça ve boyalar kanserojen maddeler barındırmamaktadır. Bebeğinizin gelişim seviyesine uygun, kişisel gelişimini destekleyici açık hava oyuncakları için geniş koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.

Bahçe Oyuncakları Çeşitleri Nelerdir?

Bahçe oyuncakları kategorisi çocukların açık havada farklı mekanlarda oynayabilecekleri oyuncakları barındırmaktadır. Özellikle çocuklarınızın plajda eğlenmesi ve güzel vakit geçirmesi için plaj oyuncak seti satışa sunuyoruz. Hem kız hem de erkek çocuklarınız için özel içerikler barındıran ürünleri bu kategoriden satın alabilirsiniz.

Çocuklar plajda vakit geçirirken kum ve suyla oynamayı çok severler. Çocuklarınız uzun saatler boyunca hiç sıkılmadan plajda kum ve suyla oynayabilir. Bebeklerinizin siz güneşlenirken eğlenceli vakit geçirmesi için plaj kova seti tercih edebilirsiniz. Bebeğinizle kumdan kaleler yapacağınız kova setleri uygun fiyatlarla kategorimize sizleri bekliyor.

Çocuklarınızın güzel vakit geçirmesi adına oyuncak kamyonet de iyi bir seçim olacaktır. Çocuklarınızın dış mekanlarda güzel vakit geçirebilmeleri için aradığınız bahçe oyuncaklarını sitemizde bulabilirsiniz. Kategorimizde çocuklarınızın özgürlüğün tadına varacağı farklı baskılarda uçurtma çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Bahçe Oyuncakları Fiyatları

Bahçe oyuncakları fiyatları; oyuncağın türü, üretiminde kullanılan malzeme gibi birçok unsura göre değişmektedir. Kaliteli, çocukların gelişimine uygun, sağlıklı ve her bütçeye uygun bahçe oyuncakları için hemen sitemizden istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Bahçe Oyuncaklarıyla Oynamanın Yararları Nelerdir?

Çocuklarınız bahçe oyuncaklarıyla dış dünyada vakit geçirdiği için daha fazla keşfetmektedir. Ayrıca plastik bahçe oyuncakları ile oynarken çocuklarınız fiziksel gelişimine katkı sağlayacak hareket ve egzersizleri de yapmaktadır.

Bebeklerin gelişim dönemi içinde bol D vitaminine ihtiyacı vardır. Özellikle güzel havalarda güneş ışığından alınan D vitamini bebeğinizin gelişimini destekleyen bir unsurdur. Bahçenizde, parkta ya da plajda bebeğiniz bu oyuncaklar sayesinde eğlenceli vakit geçirebilir.

 

 

 

Ebeveynler ve çocuklar dış mekanlarda oyuncaklarla birlikte oynayarak aradaki duygu bağını geliştirebilir. Bu oyuncakları çocukların eğlenmesinin yanında açık havada gerçekleştirdikleri etkinlikleri daha güvenli şekilde gerçekleştirmesini sağlar. Bahçe oyuncakları aynı zamanda çocukların ince motor becerilerinin gelişmesini de desteklemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR