5.499,90 TL KDV Dahil
2.499,90 TL KDV Dahil
1.599,90 TL KDV Dahil
1.799,90 TL KDV Dahil

Bebek Evleri ve Aksesuarları

Bebekleriniz oturma, emekleme ve yürüme yeteneklerini kazandıktan sonra çevrelerindeki uyarıcılara hızlı bir şekilde tepki verir ve çevreyi tanımaya çalışır. Bu dönemde özellikle evi kapsayan oyuncaklar bebeğinizin ilgisini çekmektedir. Bebekler ilk dönemlerde anne ve babalarının ev içindeki rollerini taklit etme eğilimindedir.

Bebeğinizin ilk dönemlerde ilgisini seçecek bebek evleri ile eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bebek evleri anne baba ile bebeklerin birlikte vakit geçirebileceği ve sosyalleşebileceği oyuncak türleridir. Birlikte yemek yaptığınız, çamaşır yıkadığınız, televizyon izlediğiniz ve bahçede oyuncak bebeklerle oynadığınız bebek evleri çocuklarınızın ilgisini çekecektir.

Geniş koleksiyonumuz içinde bebeğinizin yaşına, yeteneklerine ve cinsiyetine uygun ilgi çekici oyuncak bebek evi modelleri bulabilirsiniz. Bebek evlerinde bebeğiniz güzel vakit geçirirken sizler de ona eşlik edebilir ve çevreyi daha kolay tanımasını sağlayabilirsiniz.

Bebek Evi Aksesuarları

Bebek oyun evi bebeğinizin her zaman ilgisini çeken oyuncakların başında gelir. Özellikle oturmayı öğrenen ve yürümeye başlayan bebekler oyuncak evlerde uzun saatler boyunca sıkılmadan vakit geçirebilir.

Bebek evlerinin en büyük avantajı ise içinde bebeklerinizin ilgisini çekecek aksesuarlar bulabilmenizdir. Bebek evi aksesuarları ile bebeğinizin ilgi göstereceği birçok oyuncağı bulabilirsiniz. Mutfak malzemeleri, mobilyalar, aile bireylerini temsil edecek oyuncak bebekler, bahçe malzemeleri, evcil hayvanlar ve daha birçok aksesuar ile bebeğinizin zengin uyarıcılara sahip bir alanda hayal gücünü kullanarak tek başına veya grup halinde oyunlar oynamasını sağlayabilirsiniz.

Bebek Evi Nasıl Olmalıdır?

Oyuncak bebek evi seçerken öncelikle bebeğinizin sağlığı için malzemesine önem vermelisiniz. Ahşap bebek evi çeşitleri bebeğiniz için en sağlıklı seçenekler arasında olacaktır. Kanserojen madde içermeyen güvenilir bebek evlerini almaya özen gösterin.

Bebek evlerindeki aksesuarlar da küçük olacaktır. Bu yüzden aksesuarların bebeğinize zarar verecek sivri yapısı olmamasına ve bebeğinizin yutmaması için uygun büyüklüğe sahip olmasına özen gösterin.

 

 

 

Mobilyalı bebek oyun evi satın alırken bebeğinizin vakit geçirebileceği büyüklükte bir ev almalısınız. Evin açık bölümlerinin bebeğinizin ilgisini çekecek bölümler olmasına da dikkat etmelisiniz. Cinsiyet ayrımı yapmadan bebeğinizin hayal gücünü ve sosyalleşme becerisini geliştirecek bebek evlerini bu bölümde uygun fiyatlarla sepetinize ekleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR