2.299,90 TL KDV Dahil
2.299,90 TL KDV Dahil
3.299,90 TL KDV Dahil

Oyuncaklar Bebek Çeşitleri
 

Çocuklar için oyuncak dendiğinde oyuncak bebekler ilk akla gelen seçenekler arasındadır. Bebekleriniz kendilerinden bir parça keşfettikleri oyuncak bebeklere büyük ilgi gösterirler. Farklı kıyafet ve aksesuar alternatifleriyle onlarca oyuncak bebek çeşidi sitemizde sizleri bekliyor.

Our Generation markalı oyuncak bebek modellerini sitemizden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Oyuncak bebekler farklı tarzları ve kişilikleriyle bebeklerinizin en iyi arkadaşları olacak. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bebek modelleri 46 cm boyunca tasarlanmaktadır.

Oyuncak kız bebek modelleri ürün resimlerinde yer alan kıyafet ve aksesuarlarla birlikte yollanmaktadır. Ayrıca tüm bebeklerle birlikte ekstra aksesuarlar da satın alabilirsiniz. Bebekler Our Generation markalı kıyafetler, evcil hayvanlar, ev aksesuarları ve araçlarla uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Geniş koleksiyonumuzda beğendiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Oyuncak Bebek Modelleri

Oyuncak bebek modelleri birbirinden farklı tarzları ve kişilikleriyle sizleri bekliyor. Saç ve göz renkleri farklı olan bebekler kıyafetleriyle birlikte özgün bireyler olarak karşınıza çıkıyor. Evde vakit geçirmeyi seven bebeklerden farklı mesleklerden ve aktivitelerden hoşlanan bebeklere kadar geniş bir koleksiyonumuz bulunuyor.

Oyuncak bebeklerimiz çocuklarınıza meslek rollerini ve günlük rolleri öğretmede yardımcı olacaktır. Bebeklerin gövdeleri bez olarak tasarlanmaktadır. Ürünlerin başları, omuzları ve kalçası hareket edebilecek şekilde üretilmektedir. Oyuncak bebeklerin saçını taradığınızda istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Orta sertlikte dokusuyla ürünler çocuklarınızın oynayabileceği yapıdadır. Our Generation oyuncak bebek modelleri çevre dostu ambalaj seçenekleriyle adresinize yollanmaktadır. Ürünlerimiz arasından bir seçim yaparak hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Oyuncak Bebek Fiyatları

Oyuncak bebek fiyatları ürünün üretiminde kullanılan malzemeye, teknik özelliklerine ve tasarımına göre değişmektedir. Koleksiyonumuz içinde yer alan bebekler plastik, kumaş, şerit gibi malzemelerden üretilmektedir.

Oyuncak bebekler aksesuarlarıyla birlikte kullanıldığında çocuklarınızın farklı rolleri öğrenmesini ve yaratıcı oyunlar kurgulayabilmesini sağlar. Oyuncak bebeklere yüklediği roller ile çocuklarınız eğlenceli vakit geçirirken sosyalleşebilir ve motor becerileri gelişebilir. Bu oyuncakları en önemli rolleri arasında dil gelişimini desteklemesi ve duyusal gelişimin olumlu olmasını sağlamasıdır.

Oyuncak bebek fiyatları hakkında bilgi almak için kategorimizi detaylı olarak inceleyebilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR