Arta International, 2008 yılından beri Türk anneleriyle, Hollywood annelerinin en gözde bebek ve çocuk markalarını buluşturuyor.

Üstelik şimdi yeni perakende markası Isabel Abbey ile karşınızda! Evet bizim referanslarımız Hollywood'dan. Neden mi? Çünkü oradaki anneler en iyisini kullanır da ondan.

Öyle ya, Angelina Jolie o kadar film çekip altı çocuğun peşinden koştururken bu çocuklar ne yer, ne içer, ne giyer hangi puseti kullanır diye düşünecek hali ve öyle bir zamanı yok tabi ki.

Onun yerine, o ve ailesi için, her şeyin en iyisini araştırıp bulan bir ekibi var. Sadece Angelina mı, tüm Hollywood starları böyle. Onlar araştırıyor, buluyor, kullanıyor ve biz de onları takip ederek en son trend tüm ürünleri Türk anneleriyle buluşturuyoruz. Kurucu ortaklarımızdan biri doğma büyüme Hollywood'lu, diğeri ise fahri vatandaş sayılıyor eş durumundan. Tabii ailemizin yarısı Hollywood'da oturduğu için, ister istemez takip ediyoruz sokaklarda hangi anneler neleri kullanıyor...

ADEN+ANAİS KUNDAK BEZLERİ Mesela Santa Monica'da ya da havanın ılıman seyrettiği herhangi bir yerde yürürken her pusette Aden+Anais kundak bezlerini görüyoruz. İngiltere' nin minik veliahtı Prens George bile hastane çıkışını bu harika kundaklarla yaptı.

PEKİ HAVA BİRAZ SOĞUDUĞUNDA? Minik kuzular JJCole Bundleme'lerin içine gömülmüş, soğuk onlara vız gelirken etrafı seyrediyorlar. Naomi Watts ve oğlu NY sokaklarını böyle sımsıcak arşınladılar yağmur kar demeden.

CHEWBEADS KOLYELER... Grove'da öğlen yemek yediğimiz yerde, dişleri kaşınan bir minik, yapışmış annesinin boynuna, rengarenk bir şeyler kemiriyor... Üstelik annesini hiç rahatsız etmiyor, çünkü Chewbeads kolyeye öyle yapışmış ki normal koşullar altında tüm bebeklerin masada atladığı çatalları tabakları gözü görmüyor bile. Sarah Jessica Parker`in ikiz kızlarıysa Chewbeads kolyelerini takmadan dışarı çıkmıyorlar neredeyse. PLASMACAR... Çocuklu her evin içinde, bahçesinde, garajında, ne var dersiniz?

Tabi ki Plasmacar. Üstelik kullanmanın yaşı da yok. 3 yaşından itibaren maaile kullanıyorlar Plasmacar'ı. Christina Aguilera'nın çocukları da Plasmacar'la çok eğleniyorlar.

LE TOY VAN OYUN EVLERİ Kim Kardashian ve Kanye West yine abartmışlar ve muhteşem Le Toy Van oyun evlerinden iki tane birden koymuşlar North`un odasına.

ÇOCUKLARIN SEVGİLİSİ JELLYCAT`LER Suri`yi hepimiz tanıyoruz. Bebekliğinden beri nereye giderse gitsin Jellycat Bashful tavşanını yanından ayırmadı. Bashful Bunny de artık kendi çapında bir Hollywood ünlüsü oldu zaten. Ben Affleck de evden Jellycat'siz çıkmam diyenlerden. Prens George'un kardeşi Prenses Charlotte'un da ilk oyuncağı Jellycat köpeği.

DJECO' DAN HARİKA TASARIMLAR Promenade'da gezerken, oyuncak mağazalarına girince ilk dikkatimizi çeken marka hangisi? Kalitesiyle, inanılmaz ürün gamıyla ve şık paketleriyle tüm doğum günlerinin fatihi Fransız Djeco'yu görüyoruz.

ITZY RİTZY ÇANTALAR Melrose'da kahve içmeye gidiyoruz, yan masadaki anne çantasından harika desenleri olan sevimli bir Itzy Ritzy çıkarıyor ve kendisi granolasını yerken çocuğuna da Itzy Ritzy'lerde güvenle sakladığı organik bisküvilerini veriyor. Hollywood`un süper annesi Jennifer Garner kızlarına hazırladığı sağlıklı atıştırmalıkları Itzy Ritzy çantalara koyuyor. STEPHEN JOSEPH ÇANTALAR Naomi Watts ve Sandra Bullock oğulları için desenleri ile çocukların vazgeçemediği Stephen Joseph çantaları kullanıyor.

GLOBBER SCOOTERLAR Artık dünyaca ünlü Globber marka scooterları da her yerde görüyoruz. Bilin bakalım Globber scooterıyla bu kadar eğlenen kızımız kimin kızı?

ROLLY TOYS Tüm park ve bahçelerin efendisi Rolly Toys da bu yıl Türk çocuklarıyla buluşuyor.

İşte böyle bizim hikayemiz...

Onlar kullanıyor, biz görüp bayılıyoruz ve sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik bunu yaparken çok da eğleniyoruz ve 2013 Ağustos'undan beri bambaşka bir aşkla bakıyoruz her ürüne; çünkü bizim de ürünlerimizi birebir test ettiğimiz maviş bir kuzumuz var artık. Kuzuları için en iyisini isteyen tüm anne babalara, anneannelere, teyzelere, dayılara, dedelere, halalara, sevgiyle...

Fazilet & Neal & Isabel Axelrod