ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

Oyun Hamuru

Çocuklar dünyayı tanımaya başladıktan sonra çevreyi keşfedebilmek için sürekli hareket halinde olurlar. Bu dönemde oyuncaklar çocukların en büyük eğlenceleri arasında yer alır. Oyun hamuru çocuklar tarafından çok beğenilen yaratıcı etkinliler arasındadır.

Oyun hamurları çocukların gelişimi için çok önemli oyunlardır. Oyun hamurları konusunda ebeveynler şüpheye düşse de seçici ve dikkatli davranarak çocuğunuzun sağlığına zarar vermeyecek ürünler tercih edebilirsiniz.

Çocuk oyun hamurları ile çocuklarınız birçok şekli yapabilir ve ortaya yaratıcı figürler çıkarabilir. Bir çocuk oyun hamuruyla oynarken görme, dokunma ve koklama gibi duyularını eş zamanlı olarak kullanır. Böylece duyular arasındaki uyumun farkına varabilir ve zeka gelişimi de duyu gelişimine eşlik edebilir.

Oyun Hamuru Çeşitleri

Çocukların el becerilerini geliştirecek eğlenceli etkinliklere katılmalarını sağlayacak oyun hamuru çeşitleri bu kategoride sizleri bekliyor. Farklı yaş gruplarına hitap eden setler arasından bir seçim yaparak taksitli ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

Oyun hamurları ile kartlardaki şekilleri süsleyerek etkinlikleri daha eğlenceli hale getirecek setleri satın alabilirsiniz. Hayvan ve geometrik şekilleri oyun hamurlarıyla elde etmenizi sağlayacak oyun hamuru kalıplarını da bu kategorimizde bulabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve özelliklerde oyun hamuru seti beğenerek hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Oyun Hamuru Faydaları Nelerdir?

Kurumayan oyun hamuru ve diğer oyun hamurlarının en büyük faydalarından biri çocukların hayal gücünü geliştirmede katkı sağlamasıdır. Çocuklar oyun hamurlarıyla yeni şekiller ortaya çıkardıkça başarı ve üretmenin tadına varırlar.

Oyun hamurları el kası ve el becerilerinin gelişmesini sağlar. İnce motor becerilerin gelişimini de destekleyen oyun hamuru etkinlikleri çocukların duyu gelişiminde de etkili bir süreçtir. Oyun hamurlarıyla çocuklar grup halinde de oynayabilir. Bu sayede okul öncesi ve ilkokul döneminde çocukların sosyalleşmeleri desteklenebilir.

Çocuklar oyun hamurlarıyla harfleri, sayıları ve çevresindeki nesneleri tanıyabilir. Ayrıca aileler birlikte etkinlikler düzenleyerek aile içi iletişimi geliştirecek yaratıcı zamanlar geçirebilir. Çocuğunuz bu etkinliklerde kendini özgür hisseder ve hayal gücünün sınırlarını zorlayarak eğlenceli vakit geçirir. Oyun hamuru fiyatları hakkında bilgi aldıktan sonra beğendiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilir ve hızlı gönderim seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR