Duck Dance
Duck Dance
Duck Dance

Djeco Beceri Oyunu / Duck Dance (DJ08486)

Marka : Djeco
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 229,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 172,43 TL(KDV Dahil)
Ekstra Urun Bilgisi

Adet

Artır Azalt

Djeco Duck Dance
5 - 9 yaş arası için uygundur.
3 - 4 kişilik bir oyundur.
Oyun Süresi: 10 dk
Paket Ölçüleri: 21,5 x 21,5 x 5 cm
Duck Dance, eğlenceyi ve sayıları en muhteşem halde birleştiren, hız ve strateji gerektiren bir kutu oyunudur. Dans eden ördeklerin sandalye kapmaca oyununu çok seveceksiniz! 


Nasıl Oynanır?
Simitler masanın ortasına yerleştirilir (oyuncu sayısından bir sayı az simit olmalıdır). Her oyuncu bir ördek seçer ve onu kendine yakın tutar. 36 oyun kartı karıştırılır. Bir oyuncu tüm kartları dağıtır. En genç oyuncu başlar ve istediği kartı açar (örneğin; kart no.5). Bir sonraki oyuncu az önce açılan kartın üstüne bir kart yerleştirir. Bu karttaki sayı, önceki kartın sayısından bir büyük veya bir küçük olmalıdır (örneğe göre; kart no.6 veya kart no.4). Eğer oyuncunun elindeki kartlarda gereken sayılar yoksa, oyun durdurulur. Oyuncu oynanan son kartı alır ve önüne koyar. Daha sonra kendi kartlarından istediği yeni bir kartı açar ve bir sonraki oyuncu devam eder. 

Önemli Not: 8 numaralı kartlardan sonra sadece 7 numaralı kartlar gelebilir. 1 numaralı kartlardan sonra yalnızca 2 numaralı kartlar gelebilir.

Bir oyuncu "Müziği Durdur" kartını bir veya birden fazla kartın üzerine koyarsa, bütün oyuncular acele etmeli ve ördeklerini ortada duran simitlerin üzerine yerleştirmelidir. Ördeği için bir simit kalmayan oyuncu, ortadaki bütün kartları alır ve açık bir şekilde önüne koyar. Daha sonra istediği bir kartı açar ve oyun devam eder.
Oyun, bir oyuncu elindeki kartlardan sonuncusunu ortaya koyduğunda biter. Bütün oyuncular ellerinde kalan ve önlerinde açık olan kartları sayar. En az sayıda kartı olan oyuncu, oyunu kazanır. 


Ürün İçeriği:
- 32 oyun kartı
- 4 dans eden ördek
- 3 karton simit
- kılavuz kitapçığı

 

Yaş Aralığı
5 Yaş ve üzeri 6 Yaş ve üzeri 7 Yaş ve üzeri 8 Yaş ve üzeri
Benzer Ürünler