Pouet ! Pouet !
Pouet ! Pouet !
Pouet ! Pouet !

Djeco Kart Oyunları - Pouet ! Pouet ! (DJ05152)

Marka : Djeco
Fiyat : 299,90 TL(KDV Dahil)
Kargo Ücreti 300TL

Adet

Artır Azalt
Çocuğun sosyal-duygusal becerilerinin gelişimine üst düzeyde katkı sağlayan, evde, okulda ya da dışarıda da kullanılabilecek oldukça eğlenceli bir oyun : Pouet Pouet!
Bu oyun ile çocuğun sosyal beceri edinimi, sosyal gözlemci olma becerileri, gündelik hayatta kullanılan entelektüel bilgi edinme becerileri üst düzeyde desteklenecektir. Böylece çocuğun sosyal beceri düzeyi artacaktır ve daha sosyal olmasına katkı sağlanacaktır.
Oyunculardan biri bir kart seçer ve kartta ne olduğunu, sadece hareket, sadece ses veya hem ses hem de hareketleri ile diğer oyunculara anlatmaya çalışır ve resimdeki durumu doğru tahmin eden oyuncu o kartı kazanır. Amaç en fazla kartı kazanmak, yani en iyi tahminde bulunabilen oyuncu olmaktır. Bunun içinde hem oyunu hem de hayatı iyi gözlemlemek, hem de oyun sürecine dikkatini en iyi şekilde verebilmek gerekmektedir.

Çocuğa Katkıları:
✔Belli bir olayı veya durumu canlandırır.
✔Kendini özgün yollarla ifade eder.
✔Yeni ve alışılmamış durumlara uyum sağlar.
✔Amaçları doğrultusunda davranışlar sergiler.
✔Çocuğun dikkatini belli bir yere odaklar ve bu durum belli bir süre devam eder. Böylece çocuğun dikkat süresi uzar ve daha dikkatli olmasına katkı sağlanır.
✔Grup oyunlarına katılır ve grubun kurallarına uyar. Gerekli durumlarda kuralları başkalarına açıklar.

Yaş grubu: 5 yaş ve üstü
Kutu Boyutu: 15 x 11 x 3 cm
Yaş Aralığı
5 Yaş ve üzeri 6 Yaş ve üzeri 7 Yaş ve üzeri 8 Yaş ve üzeri 10 Yaş ve üzeri 9 Yaş ve üzeri 16 Yaş ve üzeri