Globber Denge Bisikleti/Pembe
Globber Denge Bisikleti/Pembe
Globber Denge Bisikleti/Pembe
Globber Denge Bisikleti/Pembe

Globber Denge Bisikleti/Pembe (610-110)

Marka : Globber
Fiyat : 849,90 TL(KDV Dahil)
Ekstra Urun Bilgisi

2014 yılında Fransa'da kurulan Globber, patentli tasarımları, yüksek kaliteli, güvenli scooterlar ve denge bisikletleri ile uluslararası güvenlik standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır.

Isabel Abbey, Globber Türkiye Distribütörüdür. Isabel Abbey ürünlerini İstanbul İstinyepark Avm, Caddebostan ve Ankara Panora Avm mağazalarımızda bulabilirsiniz!

 

Adet

Artır Azalt

 

Globber Denge Bisikleti-Pembe

 

Yaş Grubu: 2-5 Yaş grubu için uygundur. 

 

Ürün Özellikleri: 

 

  • Taşıma kapasitesi: 20 kg
  • Min/Max kullanıcı boyu: 85-110 cm 
  • Ürün ağırlığı: 2,58 Kg

Denge Bisikleti Kullanımı Neden Önemlidir?

Globber Denge bisikleti kullanımına çocuğunuzun boyu 85 cm ise kullanmaya uygun olacaktır. Çocuğunuz 20 kg ve 110 cm boyuna kadar bu denge bisikletini rahatça kullanabilir. Genelde denge bisikleti kullanımı 2 yaş itibariyle başlanabilmekte ve 5 yaşına kadar selesini yükselterek kullanılabilmektedir. Denge bisikletleri pedalsız ve zincirsizdir.

Gelişmekte olan çocuğunuzun denge kurmasını destekler. Bedenlerini kontrol edebilme, kondisyon ve koordinasyon kazanlamalarına yardımcı olur. Kas gelişimine faydalıdır ve en önemlisi çocuğunuzun kendine olan güvenini artırmaktadır. Denge bisikleri kas gelişimini faydası olduğu için motor gelişimini de destekleyecektir. Denge bisikleti pedallı bisiklete geçiş sürecini de kolaylaştırmaktadır.

 

Kaliteli İşçilik, Taşıma Kolaylığı

Gidon kulpları konforlu ve dayanıklıdır. Çift enjeksiyon malzemeden yapılmıştır. 2 kademe gidon ve sele yüksekliği vardır. Kolayca taşımak için ergonomik bir tutma yeri bulunur. Yürümeye başlayan çocuklarınız için sağlam jantlara sahip yüksek dirençli Eva köpük lastikleri ile ideal bir denge bisikletidir. 2 yaş oyuncakları arasında popüler olan denge bisikletleri çocuğunuzun severek kullanacağı bir oyuncaktır.

 
Benzer Ürünler