Ideal Baby Üçlü Müslin Set/Sunny Side
Ideal Baby Üçlü Müslin Set/Sunny Side
Ideal Baby Üçlü Müslin Set/Sunny Side

Ideal Baby Üçlü Müslin Set/Sunny Side (IB103)

Marka : Aden+Anais
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : 539,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 350,94 TL(KDV Dahil)
Kargo Ücreti 300TL

Adet

Artır Azalt

Ideal Baby Üçlü Müslin Set/Sunny Side

 
Müslin Bezler
107x107 cm ölçülerinde, 3 parçadan oluşur. 
Ideal Baby bir Aden+Anais markasıdır. 
Nesiller boyu annelerin bebekleri için tercihi müslin bezler, nefes alan dokusu ile bir annenin dokunuşu kadar yumuşaktır. Müslin bezler rahat kullanımıyla annelerin hayatını kolaylaştırır. 
Müslin kumaşlar bebek ürünlerinde kullanılan en mükemmel dokumadır. Yüksek emicilik özelliği taşıyan yumuşak dokusu vardır. Nefes alabilen doku terleme riskini azaltmış olur.
Dünyanın en eski dokuma kumaşlarından biri olan müslin kumaş, % 60 pamuktan %40 polyesterden üretilmiştir. Özel tasarım desenleri ve sık yıkamada korunan canlı renklere sahiptir. Ideal Baby müslin bezler; tek kat kumaşıyla rahatça esner ve bebeği kolaylıkla sarar özellikle kullanım alanı genişliği ve pratikliği ile yeni annelerin hayatlarını kolaylaştırır. Ideal Baby müslin bezler, ilk yıkama sonrası mükemmel yumuşaklık kazanır ve bebek cildini tahriş etmez. 40° sıcaklıkta benzer renklerle makinede yıkanabilir.
Ideal Baby ürünleri, terleten araba koltuklarının üzerine örtülebilir, çabuk kuruma özelliği sayesinde evde veya seyahatlerde hemen yıkanıp tekrar kullanılabilir.

 

 

Yaş Aralığı
0-12 Aylık 1 Yaş ve üzeri
Benzer Ürünler