8.499,90 TL KDV Dahil

Janod Oyuncak Modelleri

Zamana meydan okuyan bir marka Janod!

Bir Fransız markası olan Janod 1970 yılında geleneksel ahşap oyuncakları yoyolar ve topaçlarla oyuncak tasarlamaya başladı. Oyuncaklarla yeni tanışan çocuklarla, ebeveynlerin anılarında ki oyuncakları modernize ederek yaptığı tasarımlarla oyuncak sektörüne adım atmıştır.

50 yılı aşkın deneyimiyle ahşap oyuncak ürün yelpazesini geliştirmiş ve yıllardır koleksiyonlarından eksik etmedikleri birçok efsanevi oyuncakla yoluna devam etmektedir.

Bebek oyuncakları, ilk yaş oyuncakları ve çocuk oyuncakları olmak üzere 0-12 yaş grubu arasında çocuklara hitap edecek geniş bir koleksiyonu vardır.

Farklı ürün çeşitliliği her yaştan çocuğa hitap ederken, tasarımları ve eğlenceli ürünleri ile sürekli kendini geliştiren ve bunları yaparken kalitesinden ödün vermeyen oyuncakları ile dünyanın en sevilen oyuncak markası olmuştur.

En Önemlisi Güvenlik ve Kalite!

Çocuklarımızın güvenle oynayabilmeleri için yürürlükteki tüm standartları ve düzenlemeleri karşılayan oyuncaklar. Tüm Janod oyuncakları yürürlükte olan Fransız ve Avrupa standartlarına ve yönetmeliklerine uygundur. Bu uygunluğun kanıtı olarak CE işaretini taşımaktadırlar. Üretilen tüm oyuncaklar, üretim süreci boyunca birçok kez testten geçirilmektedirler.

Janod oyuncaklarınun en güzel özelliği uzun yıllar saklanabilecek ve ya başka çocuklara devredebileceğiniz kalitede tasarlanmıştır.

Ahşap oyuncaklarda; Biyoçeşitliliği, ekolojiyi ve yenilenebilir kaynakları koruyan ve aynı zamanda yerli halkların haklarını koruyan, sorumlu bir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilen ahşaplar ile (FSC® sertifikalı) üretim yapılmaktadır. Hem çocuklarımızı hem de geleceğimizi düşünen doğa dostu bir marka olma özelliğini taşır. Karton oyuncaklarda ise puzzle ve oyunların uzun süreler dayanıklı kalmasını sağlamak için kullanılan kalınlığa dikkat edilir.

15 kişilik yaratıcı bir ekiple çalışan Janod, oyuncak tasarlamada yüksek kalite ve dayanıklı malzemeden yapılmış eğlenceli ve modern oyuncaklar üretir. Eğlenirken öğrenmeye ve yenilikçi tasarımlarıyla amacı sürekli trendde kalmaktır.

Janod Artık Isabel Abbey’de!

Janod Türkiye Distribütörlüğünü yapan Isabel Abbey’e göre standartların ötesinde renk ve tasarımlarıyla dikkat çeken, ahşap oyuncak grubunda bulunan ve geniş ürün yelpazesi ile tüm yaşlarda ki çocuklara hitap eden cezbedici bir markadır.

Oyuncak mutfaklardan, oyuncak tamir setlerine ve meslek oyuncaklarına kadar tüm evcilik ve rol oyuncak grubunda birçok modeli bulabilir, bebek oyuncakları, mıknatıslı oyuncaklar ve puzzle gruplarına baktığınızda Janod markasının çocuğunuz için nasıl özenle tasarımlar yaptığını görebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR