Our Generation Karavan Pembe
Our Generation Karavan Pembe
Our Generation Karavan Pembe
Our Generation Karavan Pembe
Our Generation Karavan Pembe
Our Generation Karavan Pembe
Our Generation Karavan Pembe
Our Generation Karavan Pembe

Our Generation Karavan Pembe (BD35115Z)

Fiyat : 1.649,90 TL(KDV Dahil)
203,49 TL 'den başlayan taksitlerle
Ekstra Urun Bilgisi

Adet

Artır Azalt

Ürün Ölçüleri: 61,6 x 30,5 x 52,1 cm           +3 Yaş 

46 cm bebekler için aksesuar seti. Resimdeki bebekler ve araba hariç tüm aksesuarlar dahildir. 

 

Bu Koyu Pembe Karavan ile 46 cm Our Generation bebekleriniz için yolda rahat bir ev edinin. Evin tüm konforunu dağların üzerinden ve ormanın içerisinden yola taşıyın! 
Maceraya ve bolca eğlenceye hazır olun! Bu Karavan en sevdiğiniz oyuncak bebeklerinize, keşifleri onları nereye götürürse götürsün yolda bir yuva olacak.

Dahil olan römork bağlantısı sayesinde, Elektronik Jeep gibi Our Generation araçlarınızı karavana bağlayabilirsiniz. Veya karavanı bebekleriniz için minik bir ev olarak tek başına kullanabilirsiniz. Evin tüm konforu için tam donanımlı bu karavanda iki kişilik tabaklar, buzdolabı, ocak, raflar ve lavabo bulunmaktadır. Daha fazla alan için yemek masasını katlayabilir, bebekleriniz yemek yerken masayı açabilirsiniz. Rahatlatıcı bir temiz hava için iki tabureyi dışarı çıkarın! Bebeklerinizin rahatça uyuması için bebeğinizin boyundaki katlanabilir yatağı açın.

 

Our Generation oyuncak bebek ve aksesuarlarını nasıl temizlemeli ve korumalıyım?
Our Generation oyuncak bebeğiniz ve eşyaları temizlemek için; oyuncak bebeklerin yüzleri ve bedenleri için, ıslak, sabunlu bezle yüzeyi nazikçe yıkayın ve sonra oda sıcaklığında havayla kurutun. Giysi ve aksesuarlar için, soğuk suyla hafif bir sabun ile temizleyin ve daha sonra sererek kurutun. Çamaşır makinesinde, kurutucu da veya doğrudan ısı kaynağının yakınına Our Generation oyuncak bebek, giysi veya aksesuar koymayın.
Yaş Aralığı
3 Yaş ve üzeri 4 Yaş ve üzeri 5 Yaş ve üzeri 6 Yaş ve üzeri 7 Yaş ve üzeri 8 Yaş ve üzeri