Our Generation Kaye Oyuncak Bebek
Our Generation Kaye Oyuncak Bebek
Our Generation Kaye Oyuncak Bebek 46 cm

Our Generation Kaye Oyuncak Bebek - 46 cm (BD61012Z)

Fiyat : 949,90 TL(KDV Dahil)
Kargo Ücreti 300TL

Bir Kanada markası olan Our Generation oyuncakları, oyuncak bebek, kıyafet ve aksesuarları ile sınırsız bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Our Generation tüm ürünleri, uluslararası güvenlik standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır.

Isabel Abbey Our Generation Türkiye Distribütörüdür. Isabel Abbey ürünlerini İstanbul İstinyepark Avm, Caddebostan ve Ankara Panora Avm mağazalarımızda bulabilirsiniz!

 

Adet

Artır Azalt

 

Our Generation Kaye- Retro Bowling Oyuncak Bebek  46 cm

 

 

Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri için uygundur.

 

 

Ürün Özellikleri: 

 

  • Kıvırcık kızıl saçlı ve su mavisi gözlü, hareketsiz Retro Bowling Bebeği

 

 

Paket İçeriği:

 

  • 1 adet örgü tişört
  • 1 adet turkuaz rengi etek
  • 1 çift ayakkabı
  • 1 adet bowling topu 
  • 1 çift çorap

 

Retro Bowling Bebeği Kaye ile birlikte eğlenmeye davetlisiniz! Kaye'nin güzel mavi saç ve fiyonkuyla bağlanmış kahkülleri olan muhteşem kıvırcık kızıl saçları vardır. Parıldayan su mavisi gözleri muhteşem. Kaye; yuvarlak yakalı uçuk pembe örgü t-shirt, desenli turkuaz etek ve dantel çoraplarıyla pembe bowling heybesinden oluşan retro esintili bir kıyafet giyiyor. Şanslı bir vuruş yapma ve alıştırma yapabilmeniz için kendi bowling topuyla birlikte gelir. Kaye, Our Generation Retro Koleksiyonunun bir parçasıdır.

 

 

 

Bütün Kukaları Devirmeye Hazır Mısın?

Kaye bowling oynamak için doğmuş olmalı! Kendi bowling topuyla birlikte gelir, böylece şanslı bir vuruş yapma pratiği yapabilirsiniz! Kaye, Lirys gibi arkadaşlarıyla bowlinge gitmeyi çok seviyor! Bowling Seti ile bebekleriniz için şık bir retro bowling partisi verin! 

 

 

Teknik Bilgiler

Our Generation Oyuncak Bebekler 46 cm boyundadır. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Resimde görülen kıyafet ve aksesuarlarla birlikte gelir.
Oyuncak bebeklerimizin gövdesi bezdir. Baş, omuz ve kalçası hareketlidir. Gözleri kapanabilir ve orta sertlikte bir yapısı vardır. Bez gövdesi
sayesinde ağırlık merkezini ayarladığınızda ayakta duracaktır. Saçları taranabilir ve şekil alabilir.
Ekstra satın alabileceğiniz tüm Our Generation kıyafet, evcil hayvan, ev aksesuarları ve araçları ile uyumludur.

Our Generation oyuncak bebeklerin dünyasına hoş geldiniz!

Oyuncak bebeklerimizin tıpkı çocuklarımız gibi farklı tarz ve kişilikleri vardır. Her oyuncak bebeğimizin farklı bir görünüşü vardır. Saç ve göz renkleri farklı olduğu gibi kıyafet ve aksesuarları da farklıdır. Bazı oyuncak bebeklerimiz sporu sever bazıları bilimi. Sanat ve zanaattan hoşlanan bebeklerimiz de vardır. Bazı oyuncak bebeklerimiz mutfağı, yemek yapmayı tercih ederken diğerleri keşfetmekten ve dışarıda zaman geçirmekten hoşlanırlar.  

Our Generation Oyuncak Bebeklerin Malzeme Özellikleri

Oyuncak bebekler ve aksesuarları yapımında plastik, Citroflex®, kumaş, şerit ve diğer birçok malzeme kullanılmaktadır. Üretim aşamasında özenli bir şekilde malzeme seçilmektedir. Çevreye olan hassasiyetleri nedeniyle çevre dostu ambalaj kullanılmaktadır.  

 

Oyuncak Bebeklere Nasıl Bakmalıyım?

Our Generation Oyuncak Bebekleri direk güneş altında ve sıcak ısı kaynağına yakınında tutmayınız. Temizliği yüzleri ve vücutları için, ıslak, sabunlu bir bezle temizlenene kadar yüzeyi hafifçe yıkabilirsiniz. Kurutma işlemi oda sıcaklığında hava ile yapılmaktadır. Giysi ve aksesuarlar için soğuk su ve yumuşak bir sabunla temizleyin ve ardından sererek kurutabilirsiniz. Çamaşır makinesine, kurutucuya veya doğrudan ısı kaynağının yanına Our Generation bebek, giysi veya aksesuar koymayınız.

Oyuncak Bebeklerimin saçlarına nasıl bakmalıyım?

Bebeğinizin saçını tel fırçayla taramanız önerilir. Bebeğin saçlarını küçük bölümlere ayırın ve birer birer hafifçe fırçalayın. Saçın altından başlayıp yukarı doğru hareket ederek düğümleri fırçaladığınızdan emin olun.Dolanmış olan saçı taramakta zorlanıyorsanız, bebeğin saçını sprey şişesinin içerisine su koyarak hafifçe nemlendirerek açın.
Bebeğin dalgalı saçları varsa, uçları fırçalarken çok nazik olun, bukleleri bozmamaya özen gösterin. Sıkı bukleler için bebeğin saçını parmağınızla dolayarak şekil verin. Bebeğinizin saçlarını sıkıca örmek bebeğin saçlarına zarar verebileceğinden gevşek örgüleri tercih edin, jel veya köpük gibi şekillendirici ürünler kullanmaktan kaçının. Fön makinesi, sıcak şekillendiriciler bukle veya saç düzleştirici kullanmaktan kaçının. Bebeğin saçını her zaman aşırı sıcaktan uzak tutun.  

 
Yaş Aralığı
3 Yaş ve üzeri 4 Yaş ve üzeri 5 Yaş ve üzeri 6 Yaş ve üzeri 7 Yaş ve üzeri 8 Yaş ve üzeri 9 Yaş ve üzeri
Benzer Ürünler